M12 X-code Gigabit Ethernet Cat7 dubbelzijdige kabel RJ45
€ 179,94
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 8X-RJ45 G-478/20 M
Fabrikantnummer:
11397
EAN:
04001088100572
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Gigabit Ethernet Cat7 Data Double-Ended Cordset biedt een betrouwbare oplossing voor hogesnelheidsdata-overdracht. Dit cordset bevat mannelijke rechte X-gecodeerde zwarte M12-connectoren en mannelijke RJ45-gecodeerde zwarte RJ45-connectoren, en is afgeschermd voor optimale bescherming en prestaties. Het ondersteunt 30 V AC / 42 V DC en 0,5 A, wat het uiterst geschikt maakt voor diverse industriële toepassingen. De zwarte PUR-kabel met 8 draden (4x2x0,14 mm²) biedt robuuste duurzaamheid en data-integriteit. Met een bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +80°C en naleving van IP65 en IP67 classificaties, is deze kabel ontworpen voor ruige omgevingen. Bovendien voldoet het ontwerp aan IEC 61076-2-109 normen, met superieure isolatieweerstand, contactweerstand en koppelingen. Ideaal voor dataconnectors in de automatiseringssector, zorgt het voor veilige en efficiënte connectiviteit.
Specificaties
| Kabeltype: | SF / FTP |
|---|---|
| Categorie: | 7A (TIA) |
| Connectortype uiteinde 1: | M12 |
| Connectortype uiteinde 2: | RJ45 8(8) |
| Connectorbehuizing aansluiting 1: | Overig |
| Materiaal connectorbehuizing aansluiting 1: | Kunststof |
| Connectorbehuizing aansluiting 2: | Overig |
| Materiaal connectorbehuizing aansluiting 2: | Kunststof |
| Mantelkleur: | Zwart |
| Knikbeschermingstule: | Gespoten |
| Draad kleur 08, zijde 2: | Brown |
| Draad kleur 08, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 07, zijde 2: | white (brown) |
| Draad kleur 07, zijde 1: | white (blue) |
| Draad kleur 06, zijde 2: | Green |
| Draad kleur 06, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 05, zijde 2: | white (blue) |
| Draad kleur 05, zijde 1: | white (brown) |
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1 |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white (green) |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white (green) |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | white (orange) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white (orange) |
| Artikelnummer (#1): | 11397 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | Copper, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-kabeltype: | AWM: 21327 |
| Draadisolatiemateriaal: | PE |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 0.5 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | RJ45 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 4x2x0.14 mm² |
| Codering, zijde 2: | RJ45 |
| Codering: | X |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | Copper Alloy |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 20 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Clear |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 10 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | 0 °C - +50 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 478 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 6.8 ± 0.3 mm |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.05 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-2 |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSTS 8X-RJ45 G-478/20 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 65 mm |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 30 mm |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 750 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Gigabit Ethernet Cat7 Data Double-Ended Cordset: Male straight X-coded black M12 Standard to male straight RJ45-coded black RJ45, shielded, 30 V AC / 42 V DC, 0.5 A; PUR black cable, 8-wires, 4x2x0.14 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 60603-7 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-109 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 10 Gbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Gigabit Ethernet Cat7 |
| Buigcycli: | ˃ 0.2 M |
| Kernkleuren: | Twisted pairs: white & blue, white & orange, white & green, white & brown |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Uniek Nr.: | aut11397 |