M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 67,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 4-288/18 M
Fabrikantnummer:
21638
EAN:
04001088113787
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is een hoogwaardige verbindingsoplossing voor industriële toepassingen. Met een vrouwelijke, rechte, 4-pins configuratie en A-codering zorgt deze kabelset voor betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen. De oranje gegoten behuizing is afgeschermd om signalen te beschermen tegen interferentie en ondersteunt spanningen van 50 V AC en 60 V DC met een stroomsterkte tot 4 A. De duurzame PUR zwarte kabel met 4 draden (0,34 mm²) biedt uitstekende flexibiliteit en weerstand tegen omgevingsfactoren.
Voordelen zijn onder andere robuuste constructie voor langdurig gebruik, effectieve afscherming voor signaalintegriteit en superieure weerstand tegen chemicaliën en oliën. De kabelset is ook RoHS-conform, wat zorgt voor veiligheid en milieuvriendelijkheid tijdens installatie en gebruik.
Ideaal voor het aansluiten van sensoren en actuatoren, kan deze kabelset worden gebruikt in verschillende industriële omgevingen, zoals productie-installaties en automatiseringssystemen, waar betrouwbare signaal- en stroomoverdracht cruciaal is.
Voordelen zijn onder andere robuuste constructie voor langdurig gebruik, effectieve afscherming voor signaalintegriteit en superieure weerstand tegen chemicaliën en oliën. De kabelset is ook RoHS-conform, wat zorgt voor veiligheid en milieuvriendelijkheid tijdens installatie en gebruik.
Ideaal voor het aansluiten van sensoren en actuatoren, kan deze kabelset worden gebruikt in verschillende industriële omgevingen, zoals productie-installaties en automatiseringssystemen, waar betrouwbare signaal- en stroomoverdracht cruciaal is.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 21638 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 288 |
| Kabellengte: | 18 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, shielded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RKTS 4-288/18 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 1 M @ ± 180 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut21638 |