M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 141,34
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-637/20 M
Fabrikantnummer:
10539
EAN:
04001088042827
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is ontworpen om te voldoen aan een breed scala aan industriële behoeften met zijn vrouwelijke, rechte, 4-pins, A-gecodeerde configuratie. Het heeft een stevige gele behuizing en kan werken op 230 V AC/DC met een stroomcapaciteit van 4 A. De connector is uitgerust met een gele TPE-kabel bestaande uit 4 draden met een geleidergrootte van 0,824 mm², wat zorgt voor aanzienlijke duurzaamheid en betrouwbaarheid. Het ontwerp voldoet aan de IEC 61076-2-101 normen, wat zorgt voor hoge prestaties en een lange levensduur.
Deze cordset biedt verschillende operationele voordelen, zoals uitstekende milieubestendigheid met een IP65-, IP67-, IP68- en IP69K-beschermingsgraad. Het is bestand tegen een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, wat het geschikt maakt voor zware industriële omgevingen. De goudgeplateerde koperen legeringscontacten zorgen voor een lage contactweerstand en een hoge isolatieweerstand, wat leidt tot efficiënte en betrouwbare verbindingen.
Deze cordset is perfect geschikt voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen. De betrouwbare 4-pins verbinding zorgt voor een veilige signaaloverdracht, wat bijdraagt aan nauwkeurige controle en monitoring in geautomatiseerde processen. Bovendien vereenvoudigt het enkelzijdige ontwerp de installatie, wat de stilstandtijd en onderhoudsinspanningen vermindert.
Deze cordset biedt verschillende operationele voordelen, zoals uitstekende milieubestendigheid met een IP65-, IP67-, IP68- en IP69K-beschermingsgraad. Het is bestand tegen een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, wat het geschikt maakt voor zware industriële omgevingen. De goudgeplateerde koperen legeringscontacten zorgen voor een lage contactweerstand en een hoge isolatieweerstand, wat leidt tot efficiënte en betrouwbare verbindingen.
Deze cordset is perfect geschikt voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen. De betrouwbare 4-pins verbinding zorgt voor een veilige signaaloverdracht, wat bijdraagt aan nauwkeurige controle en monitoring in geautomatiseerde processen. Bovendien vereenvoudigt het enkelzijdige ontwerp de installatie, wat de stilstandtijd en onderhoudsinspanningen vermindert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 10539 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20626 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.112 ± 0.254 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; TPE yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-637/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.032 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut10539 |