M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 76,44
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-602/20 M
Fabrikantnummer:
104498
EAN:
04020841739569
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset biedt een betrouwbare verbinding voor verschillende industriële toepassingen. Deze cordset heeft een vrouwelijke, rechte connector met een 4-pins A-gecodeerd ontwerp, wat zorgt voor stabiele en veilige verbindingen. Het gele lichaam maakt het gemakkelijk te identificeren en de 230 V AC/DC rating met een stroomsterkte van 4A zorgt ervoor dat het aan de meeste toepassingsbehoeften voldoet. De cordset bevat een gele PUR-kabel met 4 draden van 0,824 mm² doorsnede, wat uitstekende duurzaamheid en flexibiliteit biedt.
De voordelen van deze cordset omvatten een robuuste constructie, weerstand tegen omgevingsfactoren (IP65, IP67, IP68, IP69K) en eenvoudige installatie dankzij het rechte ontwerp. Het PUR-materiaal dat voor de bekabelde mantel wordt gebruikt, zorgt voor goede chemische, olie- en microbiële weerstand, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen. De cordset is ook vrij van lakverstorende stoffen en siliconen, wat de compatibiliteit met gevoelige toepassingen waarborgt.
Toepassingen voor deze cordset lopen uiteen van verschillende industriële settings, waaronder sensor- en actuatorverbindingen, automatiseringssystemen en bekabeling van machines. Het is ideaal voor vaste installaties met een temperatuurbereik van - 45 °C tot + 80 °C en flexibele installaties variërend van - 20 °C tot + 80 °C. Deze veelzijdigheid zorgt ervoor dat de M12 standaard cordset aan veeleisende omstandigheden kan voldoen en betrouwbare prestaties levert.
De voordelen van deze cordset omvatten een robuuste constructie, weerstand tegen omgevingsfactoren (IP65, IP67, IP68, IP69K) en eenvoudige installatie dankzij het rechte ontwerp. Het PUR-materiaal dat voor de bekabelde mantel wordt gebruikt, zorgt voor goede chemische, olie- en microbiële weerstand, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen. De cordset is ook vrij van lakverstorende stoffen en siliconen, wat de compatibiliteit met gevoelige toepassingen waarborgt.
Toepassingen voor deze cordset lopen uiteen van verschillende industriële settings, waaronder sensor- en actuatorverbindingen, automatiseringssystemen en bekabeling van machines. Het is ideaal voor vaste installaties met een temperatuurbereik van - 45 °C tot + 80 °C en flexibele installaties variërend van - 20 °C tot + 80 °C. Deze veelzijdigheid zorgt ervoor dat de M12 standaard cordset aan veeleisende omstandigheden kan voldoen en betrouwbare prestaties levert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 104498 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 798 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 45 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Good chemical and oil resistance; Exclusion of silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-602/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut104498 |