M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 26,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-602/1 M
Fabrikantnummer:
103683
EAN:
04020841735486
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is een duurzame connector die is ontworpen voor veeleisende industriële omgevingen. Deze kabelset bevat een rechte, vrouwelijke 4-pins A-gecodeerde connector met een gele behuizing die tot 230 V AC/DC en een stroom van 4 A ondersteunt. Het apparaat is uitgerust met een PUR gele kabel met een lengte naar wens en een 4-draads configuratie met een geleidergrootte van 0.824 mm². De PVC-isolatie van de kabel zorgt voor veilige verbindingen, terwijl de robuuste constructie zorgt voor bestendigheid tegen zware omstandigheden, zoals olie en chemicaliën. Met een IP65, IP67, IP68 en IP69K classificatie garandeert het optimale prestaties onder water- en stoffige omstandigheden. Ideaal voor automatiseringssystemen, deze kabelset zorgt voor betrouwbare stroom- en signaaloverdracht, zelfs bij extreme temperaturen van -40 °C tot +90 °C.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 103683 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 798 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 45 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Good chemical and oil resistance; Exclusion of silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-602/1 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut103683 |