M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 23,65
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-295/10 M
Fabrikantnummer:
76495
EAN:
04020841625367
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset biedt hoge betrouwbaarheid en uitstekende prestaties voor industriële automatiseringstoepassingen. Deze kordset heeft een vrouwelijke, rechte 4-pins A-gecodeerde connector met een doorschijnende behuizing. Hij ondersteunt bedrijfsspanningen tot 230 V AC/DC en stromen tot 4 A, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan sensor- en actuatorverbindingen. De 4-aderige, 0,34 mm² PVC zwarte kabel is ontworpen om zware omstandigheden te weerstaan met zijn robuuste constructie. Met een IP65/IP67-beschermingsklasse en compatibiliteit met de IEC 61076-2-101-norm, zorgt deze kordset voor veilige en betrouwbare werking in zware omgevingen.
Voordelen van de M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset zijn onder andere de hoge betrouwbaarheid, robuuste ontwerp en compatibiliteit met meerdere industriestandaarden. De rechte vrouwelijke connector en 4-pins configuratie zorgen voor veilige en stabiele verbindingen. Daarnaast biedt de gelaste PVC-kabel goede chemische en oliebestendigheid, waardoor hij ideaal is voor diverse industriële toepassingen.
Toepassingen van deze kordset variëren van fabrieksautomatisering, besturingssystemen en sensor-actuator interfacing tot elke omgeving die betrouwbare en eenvoudige connectiviteitsoplossingen vereist. Het product is verkrijgbaar in verschillende lengtes om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen, wat veelzijdigheid en praktisch nut in industriële opstellingen garandeert.
Voordelen van de M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset zijn onder andere de hoge betrouwbaarheid, robuuste ontwerp en compatibiliteit met meerdere industriestandaarden. De rechte vrouwelijke connector en 4-pins configuratie zorgen voor veilige en stabiele verbindingen. Daarnaast biedt de gelaste PVC-kabel goede chemische en oliebestendigheid, waardoor hij ideaal is voor diverse industriële toepassingen.
Toepassingen van deze kordset variëren van fabrieksautomatisering, besturingssystemen en sensor-actuator interfacing tot elke omgeving die betrouwbare en eenvoudige connectiviteitsoplossingen vereist. Het product is verkrijgbaar in verschillende lengtes om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen, wat veelzijdigheid en praktisch nut in industriële opstellingen garandeert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 76495 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | SR-PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 295 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 10 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 30 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 10 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.2 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-295/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 100 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut76495 |