M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 174,58
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 12-346/30 M
Fabrikantnummer:
934636516
EAN:
04002044250966
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is een hoogwaardige connectiviteitsoplossing voor industriële omgevingen. Deze cordset bestaat uit een 12-pins vrouwelijke, rechte connector die A-gecodeerd is, wat zorgt voor veilige en nauwkeurige verbindingen. Met een transparante behuizing en een operationele spanningsclassificatie van 30 V AC/DC, is het ontworpen om tot 1,5 A stroom te verwerken, waardoor het geschikt is voor veeleisende toepassingen. Het product beschikt over een duurzame PUR zwarte kabel met 12 afzonderlijke draden (elk 0,25 mm²), waardoor het uitstekende flexibiliteit en duurzaamheid biedt in zware omstandigheden. De constructie voldoet aan IEC 61076-2-101 normen en heeft een IP65/IP67 beschermingsklasse, wat het bestand maakt tegen omgevingsfactoren zoals vocht en stof. Deze cordset is vervaardigd met robuuste materialen zoals CuZn voor contacten en TPU voor de gegoten behuizing, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties. De M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is ideaal voor gebruik bij verschillende automatiseringstaken, en biedt betrouwbare prestaties bij zowel vaste als flexibele installaties. Geschikt voor industriële automatisering, sensor- en actuatoraansluitingen en vergelijkbare toepassingen, biedt het een robuuste en veelzijdige oplossing voor complexe elektrische installaties, terwijl het zorgt voor optimale signaaloverdracht en weerstandsvermogen tegen omgevingsinvloeden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 05, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 08, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 09, zijde 1: | red |
| Draad kleur 12, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 11, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 10, zijde 1: | purple |
| Artikelnummer (#1): | 934636516 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 12 |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 346 |
| Kabellengte: | 30 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 12-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 1.5 A; PUR black cable, 12-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 12-346/30 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934636516 |