M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 15,41
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EF12M5A FIX
Fabrikantnummer:
934450201
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector is een connector van hoge kwaliteit, ontworpen voor robuuste en betrouwbare sensor/actuator aansluitingen. Met een vrouwelijk frontmontageontwerp zorgt deze connector voor uitstekende connectiviteit met zijn M12 koppelzijde en gevlochten draden aan de verbindingszijde. Het is 5-pins, A-gecodeerd, en ongeaard, gehuisvest in een duurzame metallic grijze behuizing. Deze connector kan een nominale spanning van 50 V AC / 60 V DC en een stroomsterkte tot 4 A aan. Ideaal voor diverse industriële toepassingen, voldoet het ook aan de standaard IEC 61076-2-101, wat een hoge mate van bescherming biedt (IP65, IP67, IP68) wanneer correct gemonteerd.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP68-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
|---|---|
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934450201 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 735-413-002 Mounting Nut M16 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | max. + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | grey, white, brown, black, blue |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | max ø 1.75 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | EF12M5A FIX |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 5-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934450201 |