M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 51,41
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5-259/15 M
Fabrikantnummer:
934637151
EAN:
04001088081093
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is ontworpen voor duurzame connectiviteit in industriële toepassingen. Met een vrouwelijke, rechte, 5-polige, A-gecodeerde connector gehuisvest in een transparante behuizing zorgt deze kabelset voor robuuste prestaties met een spanningswaarde van 50 V AC / 60 V DC en een stroomsterkte van 4 A. De kabelset wordt geleverd met een hoogwaardige oranje PUR-ommantelde kabel met 5 draden van 0.50 mm², die uitstekende weerstand biedt tegen verschillende omgevingsstressfactoren zoals microben, hydrolyse en zeewater. De IP65, IP67, IP68 en IP69K classificaties garanderen de robuustheid in zware omstandigheden, waardoor het een ideale keuze is voor consistente en betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen. Dit product beschikt over een mix van sterke materialen, waaronder CuSn-contacten bedekt met Cu/Au, die uitstekende betrouwbaarheid en duurzaamheid van contact garanderen, zelfs onder veeleisende omstandigheden. Het is UL-gecertificeerd en RoHS-conform, wat de naleving van veiligheids- en milieunormen benadrukt. Ideale toepassingen zijn onder andere fabrieksautomatisering, industriële apparatuur en elke omgeving die betrouwbare sensor/actuator-verbindingen vereist.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934637151 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | VDE 0472-803 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 259 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Seawater resistance; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR orange cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 5-259/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut934637151 |