M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 12,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-07/0,5 M
Fabrikantnummer:
64235
EAN:
04020841570100
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is een betrouwbare en veelzijdige component ontworpen voor sensor- en actuator toepassingen. Het beschikt over een vrouwelijke, rechte, 4-pins, A-gecodeerde verbinding die zorgt voor een veilige en stabiele connectiviteit. Het transparante lichaam biedt een modern uiterlijk en zicht op de interne connector. De kabelset kan een nominale spanning van 230 V AC/DC en een stroom van maximaal 4 A aan, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen. De PVC oranje kabel, met zijn 4-draden en 0,25 mm² geleidermaat, is gebouwd om zware omgevingen te weerstaan, wat zorgt voor robuuste prestaties en duurzaamheid.
Voordelen van deze kabelset zijn onder meer de hoge isolatieweerstand, lage contactweerstand en een indrukwekkende beschermingsgraad van IP65 en IP67, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare werking onder verschillende omstandigheden. De behuizing en het gegoten lichaam zijn gemaakt van duurzaam en vlamvertragend TPU, wat de algehele duurzaamheid en veiligheid van de component verbetert.
Deze M12 kabelset is ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen en maakt eenvoudige en efficiënte verbindingen van sensoren en actuatoren mogelijk. De hoge ingangscyclusclassificatie en de goede chemische en oliebestendigheid maken het een praktische keuze voor zowel vaste als flexibele installaties. Met een verscheidenheid aan lengtes beschikbaar, van 0,5 meter tot 40 meter, biedt het flexibiliteit om aan verschillende toepassingsbehoeften te voldoen.
Voordelen van deze kabelset zijn onder meer de hoge isolatieweerstand, lage contactweerstand en een indrukwekkende beschermingsgraad van IP65 en IP67, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare werking onder verschillende omstandigheden. De behuizing en het gegoten lichaam zijn gemaakt van duurzaam en vlamvertragend TPU, wat de algehele duurzaamheid en veiligheid van de component verbetert.
Deze M12 kabelset is ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen en maakt eenvoudige en efficiënte verbindingen van sensoren en actuatoren mogelijk. De hoge ingangscyclusclassificatie en de goede chemische en oliebestendigheid maken het een praktische keuze voor zowel vaste als flexibele installaties. Met een verscheidenheid aan lengtes beschikbaar, van 0,5 meter tot 40 meter, biedt het flexibiliteit om aan verschillende toepassingsbehoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 64235 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-07/0,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut64235 |