M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 20,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 3U-12-19/5 M
Fabrikantnummer:
11343
EAN:
04020841029035
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset biedt een robuuste en betrouwbare verbindingsoplossing voor verschillende industriële toepassingen. Deze kabelset heeft een vrouwelijke, rechte, 3-pins connector die U-gecodeerd is en is gehuisvest in een oranje behuizing. Het ondersteunt een spanningswaarde van 230 V AC/DC en een stroomcapaciteit van 4 A. De bijbehorende PVC-kabel is oranje en bestaat uit drie draden met een geleidergrootte van 0,50 mm², waardoor hij duurzaam is voor langdurig gebruik in zware omgevingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabelset is de duurzame constructie met een TPU-gegoten behuizing, die hoge weerstand biedt tegen chemicaliën en oliën. Het voldoet aan de beschermingsgraad IP65 en IP67, waardoor het stofdicht is en bestand is tegen lage druk waterstralen, wat het ideaal maakt voor ruwe industriële omgevingen. Bovendien is de kabelset conform RoHS- en UL-normen, wat de veiligheid en betrouwbaarheid in het gebruik aangeeft.
Deze M12 kabelset is speciaal ontworpen voor sensor- en actuator toepassingen in automatiseringssystemen. Het is geschikt voor gebruik in omgevingen met een breed temperatuurbereik, van -40 °C tot +90 °C voor vaste installaties en +5 °C tot +90 °C voor flexibele installaties. De kabelset is ook nuttig in toepassingen die een groot aantal koppelcycli vereisen, tot 100, wat zorgt voor langdurige connectiviteit zonder prestatieverlies.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabelset is de duurzame constructie met een TPU-gegoten behuizing, die hoge weerstand biedt tegen chemicaliën en oliën. Het voldoet aan de beschermingsgraad IP65 en IP67, waardoor het stofdicht is en bestand is tegen lage druk waterstralen, wat het ideaal maakt voor ruwe industriële omgevingen. Bovendien is de kabelset conform RoHS- en UL-normen, wat de veiligheid en betrouwbaarheid in het gebruik aangeeft.
Deze M12 kabelset is speciaal ontworpen voor sensor- en actuator toepassingen in automatiseringssystemen. Het is geschikt voor gebruik in omgevingen met een breed temperatuurbereik, van -40 °C tot +90 °C voor vaste installaties en +5 °C tot +90 °C voor flexibele installaties. De kabelset is ook nuttig in toepassingen die een groot aantal koppelcycli vereisen, tot 100, wat zorgt voor langdurige connectiviteit zonder prestatieverlies.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | black |
| Draad kleur 01, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelnummer (#1): | 11343 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 019 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | U (M12) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 3-pin, U-coded, orange body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 3-wires, 0.50 mm² |
| Afdichtingsmateriaal: | FKM |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 3U-12-19/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.60 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut11343 |