M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelaansluiting
€ 77,04
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 12-10-345/10 M
Fabrikantnummer:
13441
EAN:
04001088062948
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelaansluiting is een veelzijdige en betrouwbare connectoroplossing ontworpen voor verschillende industriële toepassingen. Deze kabelaansluiting heeft een female, rechte, 12-pins ontwerp met A-codering, gehuisvest in een duurzame transparante behuizing. Hij werkt op een spanning van 30 V AC/DC en ondersteunt een stroom van maximaal 1,5 A. De kabelaansluiting is voorzien van een robuuste PUR zwarte kabel met 10 draden, elk met een doorsnede van 0,25 mm², wat zorgt voor uitstekende duurzaamheid en flexibiliteit.
Deze kabelaansluiting is ontworpen om hoge prestaties en betrouwbaarheid te bieden. De IP65 en IP67 classificatie zorgt voor uitstekende bescherming tegen stof en water, wat het geschikt maakt voor uitdagende omgevingen. De connector heeft een bevestigingsmoer en is geschikt voor maximaal 100 koppelingen, wat het ideaal maakt voor frequent gebruik. De gebruikte materialen, zoals CuZn voor contacten, PBT voor de contactdrager en TPU voor het gegoten lichaam, zorgen voor langdurige prestaties en bestendigheid tegen omgevingsfactoren.
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelaansluiting is perfect voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen. Het is geschikt voor gebruik in verschillende industriële omgevingen, waaronder productie, transport en nutsbedrijven. Dankzij de hoge bestendigheid tegen chemicaliën en olie, samen met uitstekende flexibiliteit in koude temperaturen, biedt het betrouwbare prestaties in diverse omstandigheden.
Deze kabelaansluiting is ontworpen om hoge prestaties en betrouwbaarheid te bieden. De IP65 en IP67 classificatie zorgt voor uitstekende bescherming tegen stof en water, wat het geschikt maakt voor uitdagende omgevingen. De connector heeft een bevestigingsmoer en is geschikt voor maximaal 100 koppelingen, wat het ideaal maakt voor frequent gebruik. De gebruikte materialen, zoals CuZn voor contacten, PBT voor de contactdrager en TPU voor het gegoten lichaam, zorgen voor langdurige prestaties en bestendigheid tegen omgevingsfactoren.
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelaansluiting is perfect voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen. Het is geschikt voor gebruik in verschillende industriële omgevingen, waaronder productie, transport en nutsbedrijven. Dankzij de hoge bestendigheid tegen chemicaliën en olie, samen met uitstekende flexibiliteit in koude temperaturen, biedt het betrouwbare prestaties in diverse omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 05, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 08, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 09, zijde 1: | red |
| Draad kleur 12, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 11, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 10, zijde 1: | purple |
| Artikelnummer (#1): | 13441 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 10 |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 345 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.30 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 12-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 1.5 A; PUR black cable, 10-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 12-10-345/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13441 |