M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitsnoer
€ 17,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5-293/2 M
Fabrikantnummer:
71673
EAN:
04020841590023
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitsnoer is ontworpen met precisie en duurzaamheid voor uw sensor- en actuatorverbindingen. Deze connector, die vrouwelijk, recht en 5-polig A-gecodeerd is, zorgt voor robuuste verbindingen onder diverse omstandigheden. De transparante gegoten behuizing en hoogwaardig PUR zwart kabel ondersteunen tot 50 V AC / 60 V DC met een stroomsterkte van 4 A. De aansluitkabel bevat vijf draden, elk met een adergrootte van 0,34 mm², wat flexibiliteit biedt bij het installeren en betrouwbare prestaties over verschillende toepassingen heen.
De belangrijkste voordelen van deze aansluitsnoer omvatten de hoge beschermingsgraad met IP65, IP67, IP68 en IP69K classificaties, wat zorgt voor weerstand tegen stof, water en onderdompeling tot 1 meter gedurende 24 uur. Met een bedrijfsvoeringstemperatuurbereik tussen -40 °C tot +90 °C is het geschikt voor gebruik in zware omgevingen. De ongeëerde en nikkelgeplateerde sluitmoer verhoogt de robuustheid en langdurige betrouwbaarheid, terwijl de naleving van verschillende ontvlambaarheids- en milieunormen veiligheid waarborgt.
Ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en buitentoepassingen, biedt deze M12 aansluitsnoer veilige en efficiënte verbindingen voor sensoren en actuatoren. De brede reeks kabellengten, van 1 meter tot 15 meter, maakt veelzijdig gebruik op maat van specifieke wensen mogelijk. De combinatie van CuSn contacten met Cu/Au plating en TPU-materialen zorgt voor uitstekende elektrische prestaties en duurzaamheid in veeleisende omgevingen.
De belangrijkste voordelen van deze aansluitsnoer omvatten de hoge beschermingsgraad met IP65, IP67, IP68 en IP69K classificaties, wat zorgt voor weerstand tegen stof, water en onderdompeling tot 1 meter gedurende 24 uur. Met een bedrijfsvoeringstemperatuurbereik tussen -40 °C tot +90 °C is het geschikt voor gebruik in zware omgevingen. De ongeëerde en nikkelgeplateerde sluitmoer verhoogt de robuustheid en langdurige betrouwbaarheid, terwijl de naleving van verschillende ontvlambaarheids- en milieunormen veiligheid waarborgt.
Ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en buitentoepassingen, biedt deze M12 aansluitsnoer veilige en efficiënte verbindingen voor sensoren en actuatoren. De brede reeks kabellengten, van 1 meter tot 15 meter, maakt veelzijdig gebruik op maat van specifieke wensen mogelijk. De combinatie van CuSn contacten met Cu/Au plating en TPU-materialen zorgt voor uitstekende elektrische prestaties en duurzaamheid in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 71673 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 293 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 5-293/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut71673 |