M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 33,92
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-602/4 M
Fabrikantnummer:
104372
EAN:
04020841738890
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is ontworpen met een rechte, 4-pins, A-gecodeerde vrouwelijke connector, waardoor het een essentieel onderdeel is voor sensor- en actuator toepassingen. De connector is gehuisvest in een duurzaam geel lichaam dat zorgt voor gemakkelijke identificatie en robuuste werking in veeleisende omgevingen. Gecombineerd met een hoogwaardige PUR gele kabel, kan deze aansluitkabel spanningen tot 230 V AC/DC en stromen tot 4 A weerstaan, wat betrouwbare prestaties biedt voor industriële automatiseringssystemen. De kabel bestaat uit 4 draden, elk met een geleidergrootte van 0,824 mm², ideaal voor naadloze gegevensoverdracht en voeding. Het voldoet aan verschillende veiligheidsnormen, waaronder UL 94 HB brandbaarheid classificatie voor zowel het gegoten lichaam als de kabelmantel. Het apparaat werkt in een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en voldoet aan de IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsclassificaties, wat de functionaliteit onder zware omstandigheden waarborgt.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 104372 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 798 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 45 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Good chemical and oil resistance; Exclusion of silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-602/4 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut104372 |