M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 53,86
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-602/10 M
Fabrikantnummer:
39500
EAN:
04020841405594
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is ontworpen voor betrouwbaarheid en prestaties in veeleisende industriële omgevingen. De kabel beschikt over een vrouwelijke rechte 4-pins A-gecodeerde connector die werkt op 230 V AC/DC en ondersteuning biedt tot 4 A. De aansluitkabel is uitgerust met een duurzame gele PUR-kabel met vier 0,824 mm² draden, die uitstekende flexibiliteit en weerstand biedt tegen chemicaliën en olie. Deze zeer betrouwbare connector heeft beschermingsniveaus van IP65, IP67, IP68 en IP69K. Met een robuuste TPU-behuizing en nikkel-gelaten CuZn bevestigingsmaterialen garandeert de kabel duurzaamheid en consistente prestaties. Ideaal voor het maken van veilige verbindingen tussen sensoren en actuators in geautomatiseerde systemen, kan dit product temperaturen weerstaan van -40 °C tot +90 °C in bedrijf.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 39500 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 798 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 45 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Good chemical and oil resistance; Exclusion of silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-602/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut39500 |