M12 Standard Sensor/Actuator Enkele Kabelset
€ 16,68
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-07/5 M
Fabrikantnummer:
11349
EAN:
04020841001628
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkele Kabelset is ontworpen voor hoogwaardige connectiviteit in industriële omgevingen. Met een vrouwelijke, rechte, 4-polige, A-gecodeerde constructie zorgt deze kabelset voor betrouwbare signaal- en stroomoverdracht. De transparante behuizing biedt visuele bevestiging van de interne verbindingen voor verbeterde probleemoplossing en onderhoud. De PVC oranje kabel bestaat uit vier draden, elk met een geleidergrootte van 0,25 mm² en ondersteunt tot 230 V AC/DC en 4 A stroom, waardoor hij geschikt is voor verschillende sensor- en actuator toepassingen.
Een belangrijk voordeel van deze kabelset is de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, wat zorgt voor minimaal signaalverlies en grotere signaalintegriteit. Hij heeft een nominale stroom van 4A en kan presteren binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C, waardoor hij geschikt is voor zowel zware als standaard industriële omstandigheden. De uitstekende olie- en chemische weerstand, samen met een beschermingsgraad van IP65/IP67 bij correcte montage en vergrendeling, verhogen de duurzaamheid en betrouwbaarheid.
Toepassingen voor de M12 Standard Sensor/Actuator Enkele Kabelset omvatten automatiseringstaken, machines en industriële procesbesturingen. Het is ideaal in omgevingen waar veilige en robuuste elektrische verbindingen cruciaal zijn. De verschillende beschikbare kabellengtes, variërend van 0,5m tot 40m, zorgen voor flexibiliteit en veelzijdigheid voor diverse installatiewensen.
Een belangrijk voordeel van deze kabelset is de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, wat zorgt voor minimaal signaalverlies en grotere signaalintegriteit. Hij heeft een nominale stroom van 4A en kan presteren binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C, waardoor hij geschikt is voor zowel zware als standaard industriële omstandigheden. De uitstekende olie- en chemische weerstand, samen met een beschermingsgraad van IP65/IP67 bij correcte montage en vergrendeling, verhogen de duurzaamheid en betrouwbaarheid.
Toepassingen voor de M12 Standard Sensor/Actuator Enkele Kabelset omvatten automatiseringstaken, machines en industriële procesbesturingen. Het is ideaal in omgevingen waar veilige en robuuste elektrische verbindingen cruciaal zijn. De verschillende beschikbare kabellengtes, variërend van 0,5m tot 40m, zorgen voor flexibiliteit en veelzijdigheid voor diverse installatiewensen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11349 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-07/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut11349 |