M12 Standaard Sensor/Aktuator Inbouwcontactdoos Connector
€ 11,18
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EF12LW4
Fabrikantnummer:
933395200
EAN:
04002044213527
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aktuator Inbouwcontactdoos Connector is ontworpen voor hoge prestaties in veeleisende omgevingen. Met een vrouwelijke, achter gemonteerde constructie gebruikt deze connector M12-koppeling aan de ene kant met schuine printcontacten aan de aansluitzijde. Het bevat vier pinnen en is A-gecodeerd, wat betrouwbare connectiviteit biedt voor sensor- en actuatorsystemen. De metalen grijze behuizing is onafgeschermd en gemaakt van hoogwaardige materialen zoals vernikkeld CuZn voor de behuizing en bevestiging. Met een spanningsclassificatie van 150 V AC/DC en een stroomclassificatie van 4 A zorgt het voor een robuuste elektrische prestatie. Het is ontworpen om vochtinfiltratie te voorkomen met een IP65, IP67 en IP68 classificatie. Dit maakt het geschikt voor een breed temperatuurbereik en zware omstandigheden. De connector blinkt uit in machine-automatisering, industriële besturingssystemen en is in lijn met IEC 61076-2-101 normen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933395200 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP68-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 150 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933395200 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 150 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Angled Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA-GK |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | EF12LW4 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, rear mount, M12 - mating side, angled print contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 150 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |