M12 Standaard Sensor/Aktuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 22,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-265/6 M
Fabrikantnummer:
49743
EAN:
04020841531828
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aktuator Enkelzijdige Aansluitkabel is een veelzijdige oplossing voor verschillende sensor- en aktuator toepassingen. Het beschikt over een vrouwelijke, rechte, 4-pins, A-gecodeerde connector met een transparante behuizing. Deze aansluitkabel ondersteunt activiteiten tot 230 V AC/DC en kan een stroom van maximaal 4 A geleiden. De connector is voorzien van een koppelmoer voor een veilige bevestiging. De aansluitkabel maakt gebruik van een grijze, 4-aderige, 0,34 mm² PUR-kabel die goede flexibiliteit, olie- en chemische bestendigheid biedt, en daardoor duurzaam is, zelfs in veeleisende omgevingen. Met een IP-classificatie van IP65, IP67, IP68 (1m/24u), en IP69K biedt het een robuuste bescherming tegen stof en water.
De voordelen van dit product omvatten zijn hoge elektrische en mechanische prestaties, dankzij het gebruik van kwalitatieve materialen zoals CuSn en TPU. Het ontwerp zorgt voor een hoge weerstand tegen contactweerstand (< 10 mOhm) en isolatieweerstand (> 10^9 Ohm), wat het betrouwbaar maakt voor continu gebruik. De aansluitkabel is ook UL-gecertificeerd en RoHS-conform, wat de veiligheid en milieunormen waarborgt.
Toepassingen voor deze aansluitkabel zijn onder andere automatiseringssystemen, industriële machines en elke omgeving die betrouwbare sensor/aktuator connectiviteit vereist. Het product is verkrijgbaar in meerdere lengtevarianten om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen.
De voordelen van dit product omvatten zijn hoge elektrische en mechanische prestaties, dankzij het gebruik van kwalitatieve materialen zoals CuSn en TPU. Het ontwerp zorgt voor een hoge weerstand tegen contactweerstand (< 10 mOhm) en isolatieweerstand (> 10^9 Ohm), wat het betrouwbaar maakt voor continu gebruik. De aansluitkabel is ook UL-gecertificeerd en RoHS-conform, wat de veiligheid en milieunormen waarborgt.
Toepassingen voor deze aansluitkabel zijn onder andere automatiseringssystemen, industriële machines en elke omgeving die betrouwbare sensor/aktuator connectiviteit vereist. Het product is verkrijgbaar in meerdere lengtevarianten om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 49743 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 265 |
| Kabellengte: | 6 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | grey matt similarly RAL 7040 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR grey cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-265/6 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut49743 |