M12 Standaard Sensor/Aktuator Enkeltje Kabelset
€ 102,94
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-225/50 M
Fabrikantnummer:
5977
EAN:
04001088027657
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aktuator Enkeltje Kabelset is een essentieel connectiviteitsproduct ontworpen voor industriële automatiseringsoplossingen. Met een vrouwelijke, rechte, 4-pins, A-gecodeerde configuratie biedt deze kabelset betrouwbare verbindingen in diverse sensor- en aktuator toepassingen. De transparante behuizing en robuuste constructie ondersteunen een spanning van 230 V AC/DC en een stroomcapaciteit tot 4 A. Omhuld in een duurzame PUR zwarte kabel met 4-draden en een geleidergrootte van 0.34 mm², zorgt deze kabelset voor blijvende prestaties, zelfs in veeleisende omgevingen.
Voordelen van deze kabelset zijn onder andere de hoge operationele betrouwbaarheid met een IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), en IP69K beschermingsgraad, waardoor hij geschikt is voor zware industriële omstandigheden. Het heeft ook uitstekende contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een verbeterde isolatieweerstand van > 10^9 Ohm, wat zorgt voor een robuuste elektrische prestatie.
Toepassingen voor de M12 Standaard Sensor/Aktuator Enkeltje Kabelset zijn onder andere gebruik in automatiseringssystemen, machines, en elke omgeving die een veilige en stabiele sensor-aktuator interfacing vereist. De 4-pins aansluiting ondersteunt meerdere configuraties en de hoge weerstand tegen microben, hydrolyse en kou, samen met de uitsluiting van PVC en silicone, maakt het veelzijdig voor verschillende operationele instellingen.
Voordelen van deze kabelset zijn onder andere de hoge operationele betrouwbaarheid met een IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), en IP69K beschermingsgraad, waardoor hij geschikt is voor zware industriële omstandigheden. Het heeft ook uitstekende contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een verbeterde isolatieweerstand van > 10^9 Ohm, wat zorgt voor een robuuste elektrische prestatie.
Toepassingen voor de M12 Standaard Sensor/Aktuator Enkeltje Kabelset zijn onder andere gebruik in automatiseringssystemen, machines, en elke omgeving die een veilige en stabiele sensor-aktuator interfacing vereist. De 4-pins aansluiting ondersteunt meerdere configuraties en de hoge weerstand tegen microben, hydrolyse en kou, samen met de uitsluiting van PVC en silicone, maakt het veelzijdig voor verschillende operationele instellingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 5977 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 50 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-225/50 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut5977 |