M12 Standaard Sensor/Actuator Koppeling Stekker
€ 12,08
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 4/1 M
Fabrikantnummer:
14255
EAN:
04020841120510
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Koppeling Stekker is een robuuste en betrouwbare mannelijke connector voor industriële toepassingen. Deze front montage connector heeft een M12 zijde voor koppeling met flexibele draden aan de aansluitzijde. Uitgerust met 4 pinnen en A-gecodeerd, komt het in een niet-afgeschermde, metallic grijze behuizing. Hij is geschikt voor 230 V AC/DC en ondersteunt een stroom tot 4 A, ideaal voor veeleisende omgevingen.
De connector biedt uitstekende contact- en isolatieweerstand, wat zorgt voor optimale prestaties onder verschillende omstandigheden. Hij kan tot 100 koppelcycli doorstaan, wat duurzaamheid en lange levensduur garandeert. De behuizing is nikkel-geplateerd voor extra bescherming tegen slijtage en corrosie.
Geschikt voor gebruik in IP67-geclassificeerde producten, kan de connector worden toegepast in omgevingen die betrouwbare sensor- of actuatorverbindingen vereisen. Het 4-pins ontwerp maakt het geschikt voor een scala aan industriële automatiseringstoepassingen, waarbij betrouwbare en stabiele elektrische verbindingen worden gegarandeerd.
De connector biedt uitstekende contact- en isolatieweerstand, wat zorgt voor optimale prestaties onder verschillende omstandigheden. Hij kan tot 100 koppelcycli doorstaan, wat duurzaamheid en lange levensduur garandeert. De behuizing is nikkel-geplateerd voor extra bescherming tegen slijtage en corrosie.
Geschikt voor gebruik in IP67-geclassificeerde producten, kan de connector worden toegepast in omgevingen die betrouwbare sensor- of actuatorverbindingen vereisen. Het 4-pins ontwerp maakt het geschikt voor een scala aan industriële automatiseringstoepassingen, waarbij betrouwbare en stabiele elektrische verbindingen worden gegarandeerd.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut14255 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 14255 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-645 Mounting Nut PG9 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.355 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 43 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue,brown, white, black |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSF 4/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |