M12 Standaard Sensor/Actuator Inbouwconnector
€ 2,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 412 FA
Fabrikantnummer:
932328206
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Inbouwconnector is een betrouwbare en veelzijdige connector ontworpen voor sensor- en actuator toepassingen. Hij heeft een mannelijk, flensmontage ontwerp met een M12 aansluitzijde, en soldeercontacten aan de verbindingszijde. Deze 4-pins, A-gecodeerde connector is onbeschermd en heeft een grijze behuizing, geschikt voor diverse industriële omgevingen. Hij ondersteunt een nominale spanning van 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A, waardoor hij ideaal is voor tal van stroom- en signaaltransmissietaken.
Het belangrijkste voordeel van deze connector is de stevige constructie, bestaande uit hoogwaardige materialen zoals CuZn contactbasis, PA contacthouder en NBR O-ring. Deze componenten zorgen voor uitstekende duurzaamheid en elektrische prestaties, met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand van > 10^9 Ohm. De connector heeft ook een IP65/IP67 beschermingsgraad, wat ervoor zorgt dat hij bestand is tegen zware omgevingsomstandigheden bij correcte installatie.
Deze M12 Standaard Connector wordt veel gebruikt in automatiseringssystemen, sensornetwerken en verschillende industriële machines. De soldeercontacten vergemakkelijken veilige en betrouwbare verbindingen, terwijl het flensmontage ontwerp eenvoudige en stabiele bevestiging op apparatuurpanelen biedt. Het is perfect voor toepassingen die betrouwbare connectiviteit en robuuste prestaties vereisen.
Het belangrijkste voordeel van deze connector is de stevige constructie, bestaande uit hoogwaardige materialen zoals CuZn contactbasis, PA contacthouder en NBR O-ring. Deze componenten zorgen voor uitstekende duurzaamheid en elektrische prestaties, met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand van > 10^9 Ohm. De connector heeft ook een IP65/IP67 beschermingsgraad, wat ervoor zorgt dat hij bestand is tegen zware omgevingsomstandigheden bij correcte installatie.
Deze M12 Standaard Connector wordt veel gebruikt in automatiseringssystemen, sensornetwerken en verschillende industriële machines. De soldeercontacten vergemakkelijken veilige en betrouwbare verbindingen, terwijl het flensmontage ontwerp eenvoudige en stabiele bevestiging op apparatuurpanelen biedt. Het is perfect voor toepassingen die betrouwbare connectiviteit en robuuste prestaties vereisen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut932328206 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932328206 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.38 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Flange Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | PA |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 412 FA |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, flange mount, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, grey body, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 20 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |