M12 Standaard Sensor/Actuator Inbouwconnector
€ 12,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EF12LW5A Au
Fabrikantnummer:
933821200
EAN:
04002044213541
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Inbouwconnector is ontworpen voor veilige en betrouwbare verbindingen in verschillende sensor- en actuator toepassingen. Deze vrouwelijke, achterkantmontage connector heeft een M12 aansluitzijde en schuine printcontacten aan de aansluitzijde, wat eenvoudige installatie mogelijk maakt. De 5-pins A-gecodeerde configuratie zorgt voor compatibiliteit met standaard sensor- en actuatorinterfaces. Het beschikt over een robuuste, metalen grijze behuizing die een spanningswaarde van 50 V AC / 60 V DC en een stroomwaarde van 4 A ondersteunt, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële omgevingen. De connector is ongeschermd en heeft een schroefvergrendelingsbevestigingstype, wat zorgt voor een solide verbinding.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933821200 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP68-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933821200 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Angled Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA-GK |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | EF12LW5A Au |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, rear mount, M12 - mating side, angled print contacts - connecting side, 5-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |