M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Verbindingsset
€ 28,99
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-602/2 M
Fabrikantnummer:
52386
EAN:
04020841503610
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Verbindingsset is vakkundig ontworpen voor efficiënte connectiviteit. Deze vrouwelijke connector heeft een rechte, 4-polige, A-gecodeerde uitvoering ingekapseld in een opvallende gele behuizing. Hij werkt bij een spanning van 230 V AC/DC en ondersteunt een stroomsterkte van maximaal 4 A. De kabel, gemaakt van duurzaam PUR-materiaal, heeft 4 aders en een geleidergrootte van 0,824 mm², wat zorgt voor een robuuste verbinding met hoge flexibiliteit. De verbindingsset garandeert betrouwbare prestaties met IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsclassificaties, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen.
Deze verbindingsset staat bekend om zijn lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm en hoge isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm, wat stabiele en efficiënte verbindingen garandeert. De vlamwerendheidsklasse UL 94 HB zorgt voor veiligheid en naleving. Deze robuuste constructie wordt aangevuld met een vernikkelde bevestigingsmoer voor een veilige bevestiging en betrouwbare bediening tot 100 cycli.
Ideaal voor automatiseringstoepassingen, is deze verbindingsset perfect voor gebruik in industriële sensor- en actuatorsystemen, waarbij betrouwbaarheid en duurzaamheid in uitdagende omstandigheden worden geboden.
Deze verbindingsset staat bekend om zijn lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm en hoge isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm, wat stabiele en efficiënte verbindingen garandeert. De vlamwerendheidsklasse UL 94 HB zorgt voor veiligheid en naleving. Deze robuuste constructie wordt aangevuld met een vernikkelde bevestigingsmoer voor een veilige bevestiging en betrouwbare bediening tot 100 cycli.
Ideaal voor automatiseringstoepassingen, is deze verbindingsset perfect voor gebruik in industriële sensor- en actuatorsystemen, waarbij betrouwbaarheid en duurzaamheid in uitdagende omstandigheden worden geboden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 52386 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 798 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 45 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Good chemical and oil resistance; Exclusion of silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-602/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut52386 |