M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Verbindingskabel
€ 32,52
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-07/20 M
Fabrikantnummer:
13276
EAN:
04020841029301
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Verbindingskabel is ontworpen voor verschillende industriële automatiseringstoepassingen. Met een vrouwelijke, rechte connector met 4 pinnen en A-codering, werkt deze verbindingskabel op 230 V AC/DC en ondersteunt tot 4 A stroom. Het is uitgerust met een duurzame oranje PVC-kabel bestaande uit 4 draden, elk met een doorsnede van 0,25 mm². De connector heeft een doorschijnende behuizing, waardoor de interne aansluitingen zichtbaar zijn en betrouwbaarheid wordt gegarandeerd in ruwe omgevingen. Met een IP65/IP67-classificatie biedt het uitstekende weerstand tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen.
De voordelen van dit product zijn legio. De robuuste constructie zorgt voor langdurige prestaties onder uitdagende omstandigheden en biedt essentiële bescherming tegen omgevingsfactoren. De A-gecodeerde configuratie en gestandaardiseerde M12-connectorontwerpen bieden uitstekende compatibiliteit met een breed scala aan sensoren en actuatoren, wat het installatieproces vereenvoudigt. De goed zichtbare oranje PVC-kabel verhoogt de veiligheid door ervoor te zorgen dat het gemakkelijk te herkennen is in complexe bedradingssystemen.
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Verbindingskabel wordt voornamelijk gebruikt in industriële automatisering om sensoren en actuatoren aan te sluiten. De betrouwbare verbinding en hoogwaardige materialen maken het ideaal voor assemblagelijnen, productieapparatuur en diverse automatiseringssystemen. Het zorgt voor een veilige en efficiënte stroom van signalen en stroom, wat bijdraagt aan de algehele efficiëntie en effectiviteit van industriële processen.
De voordelen van dit product zijn legio. De robuuste constructie zorgt voor langdurige prestaties onder uitdagende omstandigheden en biedt essentiële bescherming tegen omgevingsfactoren. De A-gecodeerde configuratie en gestandaardiseerde M12-connectorontwerpen bieden uitstekende compatibiliteit met een breed scala aan sensoren en actuatoren, wat het installatieproces vereenvoudigt. De goed zichtbare oranje PVC-kabel verhoogt de veiligheid door ervoor te zorgen dat het gemakkelijk te herkennen is in complexe bedradingssystemen.
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Verbindingskabel wordt voornamelijk gebruikt in industriële automatisering om sensoren en actuatoren aan te sluiten. De betrouwbare verbinding en hoogwaardige materialen maken het ideaal voor assemblagelijnen, productieapparatuur en diverse automatiseringssystemen. Het zorgt voor een veilige en efficiënte stroom van signalen en stroom, wat bijdraagt aan de algehele efficiëntie en effectiviteit van industriële processen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13276 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-07/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13276 |