M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 36,07
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 8-184/5 M
Fabrikantnummer:
11424
EAN:
04020841184741
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is speciaal ontworpen voor industriële automatiseringsbehoeften. Deze vrouwelijke, rechte, 8-pins connector is A-gecodeerd en afgeschermd om optimale prestaties in uitdagende omgevingen te garanderen. Met zijn robuuste oranje PVC-behuizing ondersteunt hij een spanning tot 30 V AC/DC en een stroom van 2 A, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan toepassingen. De kabelset wordt geleverd met een 8-aderige oranje kabel van PVC, met een geleidergrootte van 0,25 mm², wat flexibiliteit en betrouwbaarheid garandeert.
Deze kabelset biedt verschillende voordelen, waaronder verbeterde duurzaamheid door het afgeschermde ontwerp, dat bescherming biedt tegen elektromagnetische interferentie. De IP65 en IP67 classificaties zorgen ervoor dat hij bestand is tegen stof- en waterindringing, wat hem een betrouwbare keuze maakt voor gebruik in veeleisende omstandigheden. Het temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C stelt hem in staat om effectief te functioneren in extreme omgevingen.
Ideaal voor het aansluiten van sensoren en actuatoren, deze kabelset is compatibel met IEC 61076-2-101 ontwerpnormen en is RoHS-conform. Hij ondersteunt meerdere lengtes voor verschillende installatiebehoeften, wat veelzijdigheid in toepassingen zoals fabrieksautomatisering, robotica en meer verzekert.
Deze kabelset biedt verschillende voordelen, waaronder verbeterde duurzaamheid door het afgeschermde ontwerp, dat bescherming biedt tegen elektromagnetische interferentie. De IP65 en IP67 classificaties zorgen ervoor dat hij bestand is tegen stof- en waterindringing, wat hem een betrouwbare keuze maakt voor gebruik in veeleisende omstandigheden. Het temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C stelt hem in staat om effectief te functioneren in extreme omgevingen.
Ideaal voor het aansluiten van sensoren en actuatoren, deze kabelset is compatibel met IEC 61076-2-101 ontwerpnormen en is RoHS-conform. Hij ondersteunt meerdere lengtes voor verschillende installatiebehoeften, wat veelzijdigheid in toepassingen zoals fabrieksautomatisering, robotica en meer verzekert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 11424 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | C-Shield |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 184 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PVC orange cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKTS 8-184/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1 , VDE 0482-265-2-1 , EN 50265-2-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut11424 |