M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 16,49
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5-56/2 M
Fabrikantnummer:
11381
EAN:
04020841001710
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is een hoogwaardige verbindingoplossing ontworpen voor industriële toepassingen. Deze vrouwelijke, rechte, 5-pins connector is A-gecodeerd en heeft een doorschijnend lichaam. De kabelset werkt op een spanning van 50 V AC / 60 V DC met een stroomsterkte van 4 A, waardoor het veelzijdig inzetbaar is voor diverse stroombehoeften. De robuuste PVC-oranjekabel bevat 5 draden van elk 0,34 mm², wat zorgt voor uitstekende geleiding en duurzaamheid.
De voornaamste voordelen van deze kabelset zijn de hoge betrouwbaarheid en het gemakkelijke installatieproces in veeleisende omgevingen. De robuuste constructie garandeert een lange levensduur en de A-codering zorgt voor een correcte uitlijning en connectiviteit. Het onafgeschermde ontwerp met een koppelmoerbevestiging vereenvoudigt de integratie in bestaande systemen. Met een brandbaarheidklasse van UL 94 HB biedt het veilige en betrouwbare verbindingen.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, sensor- en actuatorverbindingen, en andere toepassingen waar veilige en betrouwbare connectiviteit essentieel is. Het is bijzonder geschikt voor omgevingen die tot 100 koppelingen en bedrijfsomstandigheden tussen -40°C en +90°C vereisen.
De voornaamste voordelen van deze kabelset zijn de hoge betrouwbaarheid en het gemakkelijke installatieproces in veeleisende omgevingen. De robuuste constructie garandeert een lange levensduur en de A-codering zorgt voor een correcte uitlijning en connectiviteit. Het onafgeschermde ontwerp met een koppelmoerbevestiging vereenvoudigt de integratie in bestaande systemen. Met een brandbaarheidklasse van UL 94 HB biedt het veilige en betrouwbare verbindingen.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, sensor- en actuatorverbindingen, en andere toepassingen waar veilige en betrouwbare connectiviteit essentieel is. Het is bijzonder geschikt voor omgevingen die tot 100 koppelingen en bedrijfsomstandigheden tussen -40°C en +90°C vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11381 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 056 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC orange cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 5-56/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut11381 |