M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 29,98
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-3-06/20 M
Fabrikantnummer:
1245
EAN:
04001088008113
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is een essentieel onderdeel in sensor- en actuatorsystemen. Met een vrouwelijke, rechte, 4-pins A-gecodeerde connector met een transparante behuizing, is deze kabelset ontworpen voor 230 V AC/DC operaties met een stroomcapaciteit van 4 A. De bijgevoegde oranje PVC-kabel heeft drie draden met een geleidergrootte van 0,34 mm², wat flexibiliteit en duurzaamheid garandeert. Met een beschermingsklasse van IP65 en IP67 kan de kabelset zware omgevingen weerstaan, waardoor hij ideaal is voor industriële automatiseringstoepassingen.
Onder de belangrijkste voordelen vallen de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm, wat zorgt voor betrouwbare elektrische verbindingen. Bovendien ondersteunt de set tot 100 aansluitcycli en kan hij werken binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C, wat robuuste prestaties in verschillende omstandigheden garandeert.
De M12 kabelset kan worden gebruikt in diverse toepassingen, waaronder in productiebedrijven, automatiseringssystemen en elke omgeving die betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen vereist. Hij is verkrijgbaar in verschillende lengtes van 2 meter tot 30 meter, om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen.
Onder de belangrijkste voordelen vallen de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm, wat zorgt voor betrouwbare elektrische verbindingen. Bovendien ondersteunt de set tot 100 aansluitcycli en kan hij werken binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C, wat robuuste prestaties in verschillende omstandigheden garandeert.
De M12 kabelset kan worden gebruikt in diverse toepassingen, waaronder in productiebedrijven, automatiseringssystemen en elke omgeving die betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen vereist. Hij is verkrijgbaar in verschillende lengtes van 2 meter tot 30 meter, om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 1245 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 006 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-3-06/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut1245 |