M12 Standaard Sensor-/Actuator Enkelzijdige Kabelaansluiting
€ 21,37
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-798/4 M
Fabrikantnummer:
13662
EAN:
04020841169120
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor-/Actuator Enkelzijdige Kabelaansluiting is ontworpen voor naadloze connectiviteit in industriële omgevingen. Het beschikt over een vrouwelijke, 4-pins, haakse constructie met een A-codering voor betrouwbare prestaties. De connector is geschikt voor 230 V AC/DC en 4 A, wat het geschikt maakt voor diverse zware toepassingen. Dit product is voorzien van een robuuste PUR gele kabel met 4 draden, elk 0,824 mm². Het biedt uitstekende weerstand tegen chemicaliën, olie en microben, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbaarheid in zware omgevingen. Met een IP65, IP67, IP68 en IP69K classificatie presteert deze kabelaansluiting uitstekend onder zware omstandigheden en biedt ultieme bescherming tegen water en stof.
Deze kabelaansluiting profiteert van hoogwaardige constructiematerialen, waaronder een vernikkelde CuZn-bevestiging, een TPU-contactdrager en een FKM-O-ring. Deze materialen dragen bij aan een hoge contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van > 10^9 Ohm. Het product ondersteunt tot 100 koppelcycli en voldoet aan strenge veiligheids- en milieunormen, met volledige RoHS-naleving.
Ideale toepassingen omvatten sensor- en actuatorconnectiviteit in automatiseringssystemen, industriële machines en robotica. Het flexibele ontwerp zorgt voor eenvoudige installatie en betrouwbaarheid in zowel vaste als dynamische omgevingen, en biedt een veelzijdige oplossing voor diverse industriële verbindingsbehoeften.
Deze kabelaansluiting profiteert van hoogwaardige constructiematerialen, waaronder een vernikkelde CuZn-bevestiging, een TPU-contactdrager en een FKM-O-ring. Deze materialen dragen bij aan een hoge contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van > 10^9 Ohm. Het product ondersteunt tot 100 koppelcycli en voldoet aan strenge veiligheids- en milieunormen, met volledige RoHS-naleving.
Ideale toepassingen omvatten sensor- en actuatorconnectiviteit in automatiseringssystemen, industriële machines en robotica. Het flexibele ontwerp zorgt voor eenvoudige installatie en betrouwbaarheid in zowel vaste als dynamische omgevingen, en biedt een veelzijdige oplossing voor diverse industriële verbindingsbehoeften.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13662 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 798 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 45 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Good chemical and oil resistance; Exclusion of silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-798/4 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13662 |