M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabel
€ 24,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-3-224/10 M
Fabrikantnummer:
15729
EAN:
04020841231155
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabel is een essentieel onderdeel voor veilige en betrouwbare verbindingen in automatiseringstoepassingen. Deze kabel is voorzien van een vrouwelijke, 4-pins, A-gecodeerde, rechte connector in een transparante behuizing. Hij ondersteunt een spanning van 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A. De robuuste PUR zwarte kabel bevat drie draden met een geleiderdoorsnede van 0,34 mm², wat zorgt voor efficiënte signaaloverdracht.
Het belangrijkste voordeel van deze kabel is de duurzaamheid en flexibiliteit, dankzij de hoogwaardige materialen, waaronder een vernikkelde koppelmof en TPU-gegoten behuizing. De hoge weerstand tegen chemicaliën, oliën en microben garandeert een lange levensduur in verschillende omgevingen. Bovendien is de kabel halogeenvrij en bevat hij geen PVC of siliconen, wat hem milieuvriendelijk maakt.
Ideaal voor gebruik in industriële automatisering, deze kabel is geschikt voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in machines, geautomatiseerde apparatuur en besturingssystemen. Met bescherming niveaus van IP65, IP67, IP68 en IP69K biedt hij uitstekende bescherming tegen stof en water bij juiste montage, waardoor hij perfect is voor ruige industriële omstandigheden.
Het belangrijkste voordeel van deze kabel is de duurzaamheid en flexibiliteit, dankzij de hoogwaardige materialen, waaronder een vernikkelde koppelmof en TPU-gegoten behuizing. De hoge weerstand tegen chemicaliën, oliën en microben garandeert een lange levensduur in verschillende omgevingen. Bovendien is de kabel halogeenvrij en bevat hij geen PVC of siliconen, wat hem milieuvriendelijk maakt.
Ideaal voor gebruik in industriële automatisering, deze kabel is geschikt voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in machines, geautomatiseerde apparatuur en besturingssystemen. Met bescherming niveaus van IP65, IP67, IP68 en IP69K biedt hij uitstekende bescherming tegen stof en water bij juiste montage, waardoor hij perfect is voor ruige industriële omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 15729 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 224 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.30 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-3-224/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut15729 |