M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset
€ 12,28
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-225/0,5 M
Fabrikantnummer:
934636547
EAN:
04001088100763
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset is een robuuste en betrouwbare verbindingsoplossing. Deze vrouwelijke, rechte, 4-pins, A-gecodeerde connector is ontworpen om aan hoge prestatie-eisen te voldoen, met zijn doorschijnende behuizing en vermogen om te werken op 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A. Het is gemaakt van hoogwaardige materialen, inclusief een CuSn-contactbasis met Cu/Au-plating en een duurzame TPU-gebouwde behuizing. De zwarte PUR-kabel met 4 draden biedt flexibiliteit en duurzaamheid, ideaal voor diverse veeleisende toepassingen.
De belangrijkste voordelen van de cordset zijn uitstekende weerstand tegen omgevingsfactoren, wat zorgt voor langdurige betrouwbaarheid in industriële omgevingen. De IP65, IP67, IP68 en IP69K classificaties garanderen bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor zware omstandigheden. Daarnaast biedt het een hoog aantal koppelingscycli en is het RoHS-conform, met prioriteit voor veiligheid en milieuvriendelijkheid.
Deze cordset is perfect voor gebruik in industriële machines, automatiseringssystemen en andere scenario's die betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen vereisen. Het ontwerp voldoet aan IEC-normen, wat compatibiliteit en prestatieconsistentie garandeert.
De belangrijkste voordelen van de cordset zijn uitstekende weerstand tegen omgevingsfactoren, wat zorgt voor langdurige betrouwbaarheid in industriële omgevingen. De IP65, IP67, IP68 en IP69K classificaties garanderen bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor zware omstandigheden. Daarnaast biedt het een hoog aantal koppelingscycli en is het RoHS-conform, met prioriteit voor veiligheid en milieuvriendelijkheid.
Deze cordset is perfect voor gebruik in industriële machines, automatiseringssystemen en andere scenario's die betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen vereisen. Het ontwerp voldoet aan IEC-normen, wat compatibiliteit en prestatieconsistentie garandeert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934636547 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-225/0,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut934636547 |