M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitsnoer
€ 54,68
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWTS 8-184/10 M
Fabrikantnummer:
9771
EAN:
04001088052543
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitsnoer is een essentieel onderdeel voor betrouwbare en efficiënte elektrische verbindingen. Deze vrouwelijke, hoekige aansluitsnoer heeft 8 pinnen met A-codering en is volledig afgeschermd om elektromagnetische interferentie tot een minimum te beperken. Ontworpen met een oranje TPU-gegoten behuizing en functioneert probleemloos op 30 V AC/DC en ondersteunt een maximale stroom van 2 A. De aansluitkabel omvat een 8-aderige PVC-kabel met een geleidergrootte van 0,25 mm², en biedt robuustheid en stabiliteit in verschillende industriële toepassingen.
De voordelen van de aansluitkabel liggen in de duurzame constructie en hoge beschermingsnormen, met waarderingen van IP65, IP67 en IP68, waardoor hij geschikt is voor zware omgevingen. Zijn vermogen om temperaturen van -40°C tot +90°C te weerstaan, garandeert betrouwbaarheid in een breed scala van operationele omstandigheden. Het product heeft uitstekende chemische- en oliebestendigheid en voldoet aan de RoHS-normen voor veiligheid en milieuvriendelijkheid.
Deze veelzijdige aansluitkabel is ideaal voor gebruik in industriële automatiseringssystemen, en faciliteert veilige sensor- en actuatorverbindingen. De praktische constructie en betrouwbare prestaties maken het een uitstekende keuze voor toepassingen die regelmatige hantering en robuustheid vereisen. De verschillende lengtemogelijkheden zorgen ervoor dat hij naadloos in verschillende opstellingen past zonder in te boeten op efficiëntie.
De voordelen van de aansluitkabel liggen in de duurzame constructie en hoge beschermingsnormen, met waarderingen van IP65, IP67 en IP68, waardoor hij geschikt is voor zware omgevingen. Zijn vermogen om temperaturen van -40°C tot +90°C te weerstaan, garandeert betrouwbaarheid in een breed scala van operationele omstandigheden. Het product heeft uitstekende chemische- en oliebestendigheid en voldoet aan de RoHS-normen voor veiligheid en milieuvriendelijkheid.
Deze veelzijdige aansluitkabel is ideaal voor gebruik in industriële automatiseringssystemen, en faciliteert veilige sensor- en actuatorverbindingen. De praktische constructie en betrouwbare prestaties maken het een uitstekende keuze voor toepassingen die regelmatige hantering en robuustheid vereisen. De verschillende lengtemogelijkheden zorgen ervoor dat hij naadloos in verschillende opstellingen past zonder in te boeten op efficiëntie.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 9771 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | C-Shield |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | Housing: GD-Zn, nickel-plated; Sleeve: CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 184 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PVC orange cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWTS 8-184/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1 , VDE 0482-265-2-1 , EN 50265-2-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut9771 |