M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 20,47
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 3-06/10 M
Fabrikantnummer:
11718
EAN:
04020841141003
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is een veelzijdige connector, ideaal voor sensor- en actuator toepassingen. Met een 4-polige, A-gecodeerde mannelijke uitvoering en een doorschijnend lichaam, is deze connector ontworpen voor betrouwbare werking onder 230 V AC/DC, met ondersteuning voor stromen tot 4 A. De robuuste oranje PVC-kabel met drie draden zorgt voor flexibiliteit en duurzaamheid, waardoor deze connector geschikt is voor verschillende industriële omgevingen.
De voordelen van deze aansluitkabel zijn onder andere uitstekende chemische en oliebestendigheid, dankzij de hoogkwalitatieve materialen. De contactbasis is gemaakt van CuSn met een Cu/Au-plating, wat minimale contactweerstand garandeert. Het TPU-GF contactdeel en het nikkelgeplateerde bevestigingsmateriaal verhogen de levensduur en prestaties.
Deze aansluitkabel is toepasbaar in omgevingen die hoge bescherming en duurzaamheid vereisen. Met een IP65/IP67-classificatie biedt het uitstekende weerstand tegen stof en water, ideaal voor zware industriële omstandigheden. Het compacte M12-ontwerp zorgt voor compatibiliteit met een breed scala aan apparatuur, waardoor het een essentieel onderdeel is van automatiseringstoepassingen.
De voordelen van deze aansluitkabel zijn onder andere uitstekende chemische en oliebestendigheid, dankzij de hoogkwalitatieve materialen. De contactbasis is gemaakt van CuSn met een Cu/Au-plating, wat minimale contactweerstand garandeert. Het TPU-GF contactdeel en het nikkelgeplateerde bevestigingsmateriaal verhogen de levensduur en prestaties.
Deze aansluitkabel is toepasbaar in omgevingen die hoge bescherming en duurzaamheid vereisen. Met een IP65/IP67-classificatie biedt het uitstekende weerstand tegen stof en water, ideaal voor zware industriële omstandigheden. Het compacte M12-ontwerp zorgt voor compatibiliteit met een breed scala aan apparatuur, waardoor het een essentieel onderdeel is van automatiseringstoepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11718 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 006 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RST 3-06/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut11718 |