M12 Standaard Sensor-/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 36,99
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT/LED R 4-225/10 M
Fabrikantnummer:
60422
EAN:
04020841587382
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor-/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is ontworpen met de nadruk op duurzaamheid en prestaties. Deze kabel heeft een female, hoekige, 4-pins verbinding die A-gecodeerd is, en is ideaal voor diverse automatiserings- en industriële toepassingen. De transparante behuizing biedt duidelijke zichtbaarheid van de 3xLED's (PNP), terwijl de robuuste constructie zorgt voor betrouwbare werking binnen een spanningsbereik van 10-30 V DC en een stroomcapaciteit tot 4 A. De zwarte PUR-kabel, bestaande uit 4 draden van 0,34 mm², biedt uitstekende flexibiliteit, zelfs in veeleisende omgevingen. Geschikt om temperaturen van -40°C tot +90°C te weerstaan, is deze aansluitkabel ideaal voor zowel statische als sleepkettinginstallaties, en biedt hij een betrouwbare verbinding met een IP-classificatie van IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 u) en IP69K.
Met de nadruk op veiligheid, beschikt de kabel over een CuSn-contactbasis, een vernikkelde borgmoer en uitstekende weerstand tegen microben en hydrolyse. Hierdoor is hij uitermate geschikt voor omgevingen die strenge hygiëne- en duurzaamheidsnormen vereisen. De naleving van RoHS, UL-certificeringen en halogeenvrije weerstand vergroten verder zijn geschiktheid voor een breed scala aan toepassingen.
Deze kabel wordt veelal gebruikt bij sensor- en actuatorverbindingen in automatiseringsomgevingen, en zorgt voor betrouwbare overdracht van signalen en stroom. Vanwege het robuuste ontwerp is hij ideaal voor toepassingen in productielijnen en elke omgeving waar hoogpresterende connectiviteit van cruciaal belang is.
Met de nadruk op veiligheid, beschikt de kabel over een CuSn-contactbasis, een vernikkelde borgmoer en uitstekende weerstand tegen microben en hydrolyse. Hierdoor is hij uitermate geschikt voor omgevingen die strenge hygiëne- en duurzaamheidsnormen vereisen. De naleving van RoHS, UL-certificeringen en halogeenvrije weerstand vergroten verder zijn geschiktheid voor een breed scala aan toepassingen.
Deze kabel wordt veelal gebruikt bij sensor- en actuatorverbindingen in automatiseringsomgevingen, en zorgt voor betrouwbare overdracht van signalen en stroom. Vanwege het robuuste ontwerp is hij ideaal voor toepassingen in productielijnen en elke omgeving waar hoogpresterende connectiviteit van cruciaal belang is.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 60422 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 3xLEDs (PNP); PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Functie-indicator: | 3xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT/LED R 4-225/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut60422 |