M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 36,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5-411/10 M
Fabrikantnummer:
2012
EAN:
04001088014503
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is een robuuste en betrouwbare verbindingsoplossing voor industriële toepassingen. Deze aansluitkabel heeft een vrouwelijk, recht, 5-polig, A-gecodeerd connector, ingesloten in een duurzame transparante TPU-gegoten behuizing. Hij werkt bij spanningen tot 50 V AC of 60 V DC en kan stroombelastingen tot 4 A aan. De connector is afgeschermd door een nikkelgeplateerd CuZn-bevestigingsmateriaal om een veilige verbinding te garanderen. Met 5-draden en een geleidergrootte van 0,5 mm² is de zwarte PUR-kabel ontworpen voor flexibiliteit en duurzaamheid, waardoor hij geschikt is voor zowel vaste als flexibele installaties. Het voldoet aan verschillende milieunormen, waaronder IP65, IP67, IP68 en IP69K, wat een hoge bescherming tegen stof en waterpenetratie garandeert.
Voordelen:
1. Hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid dankzij robuuste constructiematerialen en strenge kwaliteitsnormen.
2. Veelzijdige bedrijfsomstandigheden met uitstekende weerstand tegen chemicaliën, olie en extreme temperaturen.
3. Verhoogde flexibiliteit voor installatie in krappe of dynamische omgevingen dankzij de eigenschappen van de PUR-kabel.
Toepassingen:
Ideaal voor gebruik in industriële automatiseringssystemen, machines en apparatuur waar betrouwbare sensor/actuator connectiviteit vereist is. Het is bijzonder geschikt voor omgevingen waar bescherming tegen stof, water en zware omstandigheden van cruciaal belang is.
Voordelen:
1. Hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid dankzij robuuste constructiematerialen en strenge kwaliteitsnormen.
2. Veelzijdige bedrijfsomstandigheden met uitstekende weerstand tegen chemicaliën, olie en extreme temperaturen.
3. Verhoogde flexibiliteit voor installatie in krappe of dynamische omgevingen dankzij de eigenschappen van de PUR-kabel.
Toepassingen:
Ideaal voor gebruik in industriële automatiseringssystemen, machines en apparatuur waar betrouwbare sensor/actuator connectiviteit vereist is. Het is bijzonder geschikt voor omgevingen waar bescherming tegen stof, water en zware omstandigheden van cruciaal belang is.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 2012 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 411 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 5-411/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut2012 |