M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 65,63
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-602/15 M
Fabrikantnummer:
74892
EAN:
04020841730368
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is een zeer betrouwbare connectoroplossing voor diverse industriële toepassingen. Deze kabel beschikt over een vrouwelijke, rechte, 4-pins configuratie met A-codering, ontworpen om te werken met een ingangsvoltage van 230 V AC/DC en een stroom van 4 A te hanteren, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen. De kabel is geproduceerd door Lumberg Automation en heeft een gele PUR-kabel met vier draden en een geleiderdikte van 0.824 mm², wat zorgt voor robuuste communicatie en signaaloverdracht.
Dit product biedt verschillende voordelen, waaronder een hoge duurzaamheid dankzij de TPU-gegoten behuizing en het vernikkelde bevestigingsmateriaal. Hoewel de aansluitkabel onafgeschermd is, behoudt het een hoge isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm), wat zorgt voor betrouwbare prestaties onder diverse omstandigheden. Bovendien heeft het meerdere IP-beschermingsklassen (IP65, IP67, IP68, IP69K) wanneer correct gemonteerd, wat de verbindingen beschermt tegen stof, water en andere verontreinigingen.
De aansluitkabel is veelzijdig inzetbaar voor tal van toepassingen waar sensor- en actuatorverbindingen vereist zijn. De compatibiliteit met een breed scala aan machines en de capaciteit om te presteren bij omgevingstemperaturen van -40 °C tot +90 °C maken het een ideale keuze voor automatiseringssystemen, industriële machines en veldapparatuur. Het product is ook RoHS compliant, wat wijst op de betrokkenheid bij milieunormen.
Dit product biedt verschillende voordelen, waaronder een hoge duurzaamheid dankzij de TPU-gegoten behuizing en het vernikkelde bevestigingsmateriaal. Hoewel de aansluitkabel onafgeschermd is, behoudt het een hoge isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm), wat zorgt voor betrouwbare prestaties onder diverse omstandigheden. Bovendien heeft het meerdere IP-beschermingsklassen (IP65, IP67, IP68, IP69K) wanneer correct gemonteerd, wat de verbindingen beschermt tegen stof, water en andere verontreinigingen.
De aansluitkabel is veelzijdig inzetbaar voor tal van toepassingen waar sensor- en actuatorverbindingen vereist zijn. De compatibiliteit met een breed scala aan machines en de capaciteit om te presteren bij omgevingstemperaturen van -40 °C tot +90 °C maken het een ideale keuze voor automatiseringssystemen, industriële machines en veldapparatuur. Het product is ook RoHS compliant, wat wijst op de betrokkenheid bij milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 74892 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 798 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 45 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Good chemical and oil resistance; Exclusion of silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-602/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut74892 |