M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 113,97
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-225/60 M
Fabrikantnummer:
368
EAN:
04001088001855
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is een robuuste en betrouwbare connectoroplossing, speciaal ontworpen voor industriële automatiseringstoepassingen. Met een rechte vrouwelijke 4-pins ontwerp met A-codering en een doorschijnend lichaam, zorgt de aansluitkabel voor veilige en nauwkeurige verbindingen. Hij werkt efficiënt op 230 V AC/DC en ondersteunt een stroom tot 4 A. De connector is gekoppeld aan een duurzame zwarte PUR-kabel, bestaande uit vier 0,34 mm² draden, wat flexibiliteit en weerstand biedt in zware omgevingsomstandigheden.
Deze aansluitkabel is bijzonder voordelig vanwege zijn hoge weerstand tegen microben en hydrolyse, gecombineerd met uitstekende flexibiliteit, zelfs bij koude temperaturen. Doordat hij vrij is van PVC en siliconen, veroorzaakt hij minimale interferentie voor gevoelige toepassingen. Bovendien garandeert zijn naleving van meerdere UL-certificeringen zijn betrouwbaarheid en veiligheid in gebruik.
Ideaal voor een breed scala aan toepassingen in sensor- en actuatorsystemen, is deze M12-connector geschikt voor stabiele en veilige verbindingen in schakelkasten, industriële machines en diverse automatiseringsprocessen. Het ergonomische ontwerp en de eenvoudige montage maken het tot een waardevol onderdeel om stilstandtijden te minimaliseren en de operationele efficiëntie te waarborgen.
Deze aansluitkabel is bijzonder voordelig vanwege zijn hoge weerstand tegen microben en hydrolyse, gecombineerd met uitstekende flexibiliteit, zelfs bij koude temperaturen. Doordat hij vrij is van PVC en siliconen, veroorzaakt hij minimale interferentie voor gevoelige toepassingen. Bovendien garandeert zijn naleving van meerdere UL-certificeringen zijn betrouwbaarheid en veiligheid in gebruik.
Ideaal voor een breed scala aan toepassingen in sensor- en actuatorsystemen, is deze M12-connector geschikt voor stabiele en veilige verbindingen in schakelkasten, industriële machines en diverse automatiseringsprocessen. Het ergonomische ontwerp en de eenvoudige montage maken het tot een waardevol onderdeel om stilstandtijden te minimaliseren en de operationele efficiëntie te waarborgen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 368 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 60 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-225/60 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut368 |