M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 12,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-225/0,3 M
Fabrikantnummer:
79199
EAN:
04020841750786
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is nauwkeurig ontworpen om te voldoen aan verschillende industriële verbindingsvereisten. Deze kabel heeft een vrouwelijke, rechte, 4-pins, A-gecodeerde connector met een doorschijnende behuizing en ondersteunt 230 V AC/DC met een nominale stroom van 4A. Het robuuste ontwerp omvat een zwarte PUR-kabel met 4 draden van elk 0,34 mm². Deze kabel biedt uitstekende weerstand tegen microben, hydrolyse en koude temperaturen, waardoor hij geschikt is voor zware omgevingen. De LED-indicator op de connector zorgt voor eenvoudige diagnostiek en statusmonitoring.
De voordelen van de M12-kabel omvatten een hoge duurzaamheid met een TPU-contactdrager en gegoten behuizing, wat zorgt voor betrouwbare prestaties op de lange termijn. De vernikkelde aansluitmoer versterkt de robuustheid van de verbinding. Het ongeaarde ontwerp, samen met een IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsgraad, biedt uitstekende weerstand tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
Deze aansluitkabel is perfect voor gebruik in automatiseringssystemen, sensoren en actuatoren, en biedt een betrouwbare verbinding. Het is ook geschikt voor gebruik in sleepkettingtoepassingen en dynamische installaties, dankzij de hoge flexibiliteit en bestendigheid tegen buig- en torsiestress. Verschillende lengtes zijn beschikbaar, waardoor hij aanpasbaar is aan verschillende installatievereisten.
De voordelen van de M12-kabel omvatten een hoge duurzaamheid met een TPU-contactdrager en gegoten behuizing, wat zorgt voor betrouwbare prestaties op de lange termijn. De vernikkelde aansluitmoer versterkt de robuustheid van de verbinding. Het ongeaarde ontwerp, samen met een IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsgraad, biedt uitstekende weerstand tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
Deze aansluitkabel is perfect voor gebruik in automatiseringssystemen, sensoren en actuatoren, en biedt een betrouwbare verbinding. Het is ook geschikt voor gebruik in sleepkettingtoepassingen en dynamische installaties, dankzij de hoge flexibiliteit en bestendigheid tegen buig- en torsiestress. Verschillende lengtes zijn beschikbaar, waardoor hij aanpasbaar is aan verschillende installatievereisten.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 79199 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-225/0,3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut79199 |