M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 104,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 12-346/15 M
Fabrikantnummer:
84233
EAN:
04020841746444
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is een robuuste en betrouwbare verbindingsoplossing voor diverse industriële toepassingen. Deze aansluitkabel beschikt over een vrouwelijke, rechte connector met 12 pinnen, A-codering, ontworpen voor een spanningsbereik van 30 V AC/DC en een stroomsterkte van 1,5 A. De connector heeft een transparante behuizing en de zwarte PUR-kabel, die 12 draden van 0,25 mm² bevat, biedt zowel duurzaamheid als flexibiliteit. De gehele assemblage voldoet aan de IEC 61076-2-101 standaard, biedt IP65 en IP67 beschermingsgraden, en kan werken bij temperaturen van -25°C tot +90°C, wat betrouwbare prestaties in zware omstandigheden garandeert. Het ontwerp omvat een koppelingsmoer voor een veilige bevestiging, en de gebruikte materialen zijn corrosiebestendig met uitstekende elektrische eigenschappen, waaronder lage contactweerstand en hoge isolatieweerstand.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 05, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 08, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 09, zijde 1: | red |
| Draad kleur 12, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 11, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 10, zijde 1: | purple |
| Artikelnummer (#1): | 84233 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 12 |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 346 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 12-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 1.5 A; PUR black cable, 12-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 12-346/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut84233 |