M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluiting
€ 19,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 4-288/1 M
Fabrikantnummer:
934636791
EAN:
04002044285777
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluiting biedt hoge prestaties en betrouwbaarheid in industriële omgevingen. Deze kabel beschikt over een mannelijke, rechte 4-pins connector die A-gecodeerd en afgeschermd is, wat zorgt voor een robuuste verbinding. De oranje behuizing zorgt voor gemakkelijke identificatie, terwijl de PUR zwarte kabel, bestaande uit 4 draden met een doorsnede van 0,34 mm², duurzaamheid garandeert. Ontworpen om 50 V AC / 60 V DC en een stroomsterkte van 4 A aan te kunnen, is deze kabel perfect voor sensor- en actuatorverbindingen.
De voordelen van deze kabel omvatten een robuust afgeschermd ontwerp dat beschermt tegen elektromagnetische storingen, en een hoogwaardig ontwerp dat bestand is tegen zware omstandigheden. Het biedt een IP65 tot IP69K beschermingsgraad, waardoor het geschikt is voor gebruik in vochtige en stoffige omgevingen. De contactweerstand is laag bij ≤ 10 mOhm en de isolatieweerstand is uitstekend, wat zorgt voor consistente signaaloverdracht.
Deze kabel kan worden gebruikt in verschillende industriële toepassingen waar betrouwbare sensor/actuator verbindingen nodig zijn. Of het nu in vaste of flexibele omgevingen wordt geïnstalleerd, het biedt betrouwbare prestaties met een breed temperatuurbereik, waardoor het aanpasbaar is voor diverse omgevingen. De naleving van normen zoals UL 2238 en RoHS verzekert veiligheid en milieuvriendelijkheid.
De voordelen van deze kabel omvatten een robuust afgeschermd ontwerp dat beschermt tegen elektromagnetische storingen, en een hoogwaardig ontwerp dat bestand is tegen zware omstandigheden. Het biedt een IP65 tot IP69K beschermingsgraad, waardoor het geschikt is voor gebruik in vochtige en stoffige omgevingen. De contactweerstand is laag bij ≤ 10 mOhm en de isolatieweerstand is uitstekend, wat zorgt voor consistente signaaloverdracht.
Deze kabel kan worden gebruikt in verschillende industriële toepassingen waar betrouwbare sensor/actuator verbindingen nodig zijn. Of het nu in vaste of flexibele omgevingen wordt geïnstalleerd, het biedt betrouwbare prestaties met een breed temperatuurbereik, waardoor het aanpasbaar is voor diverse omgevingen. De naleving van normen zoals UL 2238 en RoHS verzekert veiligheid en milieuvriendelijkheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934636791 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 288 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, shielded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RSTS 4-288/1 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 1 M @ ± 180 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut934636791 |