M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluiting
€ 60,96
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT/LED A 4-3-224/30 M
Fabrikantnummer:
54564
EAN:
04020841564000
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluiting biedt hoge betrouwbaarheid en efficiëntie in signaaloverdracht en stroomvoorziening. Deze aansluiting heeft een vrouwelijke, hoekige ontwerp met 4 pinnen en is A-gecodeerd voor eenvoudige identificatie. Het ondersteunt bedrijfsspanningen van 10-30 V DC en stromen tot 4 A, waardoor het ideaal is voor veeleisende sensor- en actuatorapplicaties. Het doorzichtige TPU-lichaam verhoogt de duurzaamheid en wordt aangevuld met een zwarte PUR-kabel. Het bevat met name twee LED's voor PNP-functie-indicatie, wat helpt bij snelle diagnose en operationele monitoring.
Deze aansluiting is ontworpen voor robuustheid met een hoge IP-classificatie van IP65, IP67, IP68 en IP69K, wat zorgt voor uitstekende bescherming tegen stof en waterindringing. De constructiematerialen bieden weerstand tegen chemicaliën en olie, waardoor de levensduur in industriële omgevingen wordt verlengd. De 3-draads, 0,34 mm² configuratie zorgt voor effectieve en veilige verbindingen.
Deze veelzijdige connector is perfect voor toepassingen waar betrouwbare en continue signaal- en stroomoverdracht van cruciaal belang zijn, zoals fabrieksautomatisering, industriële machines en procesbeheersystemen.
Deze aansluiting is ontworpen voor robuustheid met een hoge IP-classificatie van IP65, IP67, IP68 en IP69K, wat zorgt voor uitstekende bescherming tegen stof en waterindringing. De constructiematerialen bieden weerstand tegen chemicaliën en olie, waardoor de levensduur in industriële omgevingen wordt verlengd. De 3-draads, 0,34 mm² configuratie zorgt voor effectieve en veilige verbindingen.
Deze veelzijdige connector is perfect voor toepassingen waar betrouwbare en continue signaal- en stroomoverdracht van cruciaal belang zijn, zoals fabrieksautomatisering, industriële machines en procesbeheersystemen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 54564 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 224 |
| Kabellengte: | 30 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.30 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 2xLEDs (PNP); PUR black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Functie-indicator: | 2xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT/LED A 4-3-224/30 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut54564 |