M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Kordel
€ 22,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 8-299/0,3 M
Fabrikantnummer:
75574
EAN:
04020841756580
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Kordel is een hoogwaardige connector die is ontworpen voor diverse sensor- en actuator toepassingen. Met een 8-pins, A-gecodeerde vrouwelijke connector zorgt dit kordel voor stabiele en betrouwbare verbindingen. Het rechte ontwerp van de connector vereenvoudigt de installatie in diverse omgevingen. Met een nominale spanning van 30 V AC/DC en een stroomsterkte van 2A, is het geschikt voor vele industriële toepassingen. Het kordel is volledig afgeschermd om elektromagnetische interferentie te voorkomen, wat zorgt voor consistente prestaties. De oranje TPU gegoten behuizing en PUR zwarte kabel bieden duurzaamheid en bestendigheid tegen omgevingsfactoren, met een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C.
Het belangrijkste voordeel van dit kordel is de robuuste bouwkwaliteit die voldoet aan IEC 61076-2-101 normen, en biedt IP65, IP67 en IP69K bescherming. Het afgeschermde ontwerp helpt signaalverlies te verminderen, waardoor het ideaal is voor gevoelige toepassingen in industriële automatisering. De flexibele kabel met een minimale buigradius en hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ohm) zorgt voor langdurige prestaties, zelfs onder zware omstandigheden.
Dit kordel wordt ideaal gebruikt in industriële omgevingen om sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen te verbinden. Het wordt gebruikt in productielijnen, machines en andere industriële toepassingen waar stabiele en veilige verbindingen cruciaal zijn. De verscheidenheid aan beschikbare lengtes biedt veelzijdigheid, waardoor aangepaste installaties mogelijk zijn die zijn afgestemd op specifieke behoeften.
Het belangrijkste voordeel van dit kordel is de robuuste bouwkwaliteit die voldoet aan IEC 61076-2-101 normen, en biedt IP65, IP67 en IP69K bescherming. Het afgeschermde ontwerp helpt signaalverlies te verminderen, waardoor het ideaal is voor gevoelige toepassingen in industriële automatisering. De flexibele kabel met een minimale buigradius en hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ohm) zorgt voor langdurige prestaties, zelfs onder zware omstandigheden.
Dit kordel wordt ideaal gebruikt in industriële omgevingen om sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen te verbinden. Het wordt gebruikt in productielijnen, machines en andere industriële toepassingen waar stabiele en veilige verbindingen cruciaal zijn. De verscheidenheid aan beschikbare lengtes biedt veelzijdigheid, waardoor aangepaste installaties mogelijk zijn die zijn afgestemd op specifieke behoeften.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 75574 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 299 |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.60 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKTS 8-299/0,3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut75574 |