M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Kabelset
€ 43,75
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 4-637/5 M
Fabrikantnummer:
10607
EAN:
04001088047402
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Kabelset is ontworpen voor robuuste en betrouwbare connectiviteit in verschillende industriële toepassingen. Deze male, rechte, 4-pins A-gecodeerde connector heeft een gele behuizing en is geschikt voor 230 V AC/DC en 4 A. Het bevat een TPE gele kabel met 4 draden, elk met een geleidermaat van 0,824 mm². De kabelset is zeer duurzaam en biedt een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, evenals een hoge beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K, wat functionaliteit in zware omgevingen garandeert.
De M12 connector heeft een koppelschroeftype en is ontworpen om te voldoen aan de IEC 61076-2-101 normen. De in de constructie gebruikte materialen omvatten nikkel-geplateerd CuZn voor de bevestiging, TPU voor de gegoten behuizing en CuZn met Cu/Au-plating voor de contacten. Het product biedt optimale prestaties met een contactweerstand ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand ˃ 10⁹ Ohm.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in sensor- en actuatorapplicaties, met name in industriële omgevingen die betrouwbare en veilige verbindingen vereisen. Het robuuste ontwerp voldoet tevens aan strikte veiligheids- en milieunormen, waardoor het een uitstekende keuze is voor diverse en veeleisende toepassingen.
De M12 connector heeft een koppelschroeftype en is ontworpen om te voldoen aan de IEC 61076-2-101 normen. De in de constructie gebruikte materialen omvatten nikkel-geplateerd CuZn voor de bevestiging, TPU voor de gegoten behuizing en CuZn met Cu/Au-plating voor de contacten. Het product biedt optimale prestaties met een contactweerstand ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand ˃ 10⁹ Ohm.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in sensor- en actuatorapplicaties, met name in industriële omgevingen die betrouwbare en veilige verbindingen vereisen. Het robuuste ontwerp voldoet tevens aan strikte veiligheids- en milieunormen, waardoor het een uitstekende keuze is voor diverse en veeleisende toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 10607 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20626 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.112 ± 0.254 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; TPE yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RST 4-637/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.032 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut10607 |