M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Kabelset
€ 26,09
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5-72/2 M
Fabrikantnummer:
109187
EAN:
04020841764790
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Kabelset is een hoogwaardige component ontworpen voor naadloze integratie in sensor- en actuatorsystemen. Deze kabelset beschikt over een vrouwelijke, rechte 5-pins configuratie en is A-gecodeerd voor standaardisatie. Het transparante lichaam maakt zicht op de interne verbindingen mogelijk, waardoor betrouwbaarheid en diagnosegemak worden gegarandeerd. Geschikt voor 50 V AC en 60 V DC, en kan een stroom van maximaal 4 A aan, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen.
Gemaakt met een duurzame PUR zwarte kabel, bevat de kabelset vijf draden met een geleiderdikte van 0,34 mm², wat flexibiliteit en sterkte biedt. De ontwerpnorm IEC 61076-2-101 en een beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K garanderen weerstand tegen uitdagende omgevingen, waaronder blootstelling aan stof en wateronderdompeling.
Ideaal voor gebruik in diverse automatiseringssystemen, maakt de robuuste constructie en de RoHS-conformiteit van deze kabelset het een betrouwbare keuze voor langdurige prestaties in veeleisende omstandigheden. De nominale impuls spanning van 1,5 kV en hoge isolatieweerstand verhogen de veiligheid en efficiëntie.
Gemaakt met een duurzame PUR zwarte kabel, bevat de kabelset vijf draden met een geleiderdikte van 0,34 mm², wat flexibiliteit en sterkte biedt. De ontwerpnorm IEC 61076-2-101 en een beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K garanderen weerstand tegen uitdagende omgevingen, waaronder blootstelling aan stof en wateronderdompeling.
Ideaal voor gebruik in diverse automatiseringssystemen, maakt de robuuste constructie en de RoHS-conformiteit van deze kabelset het een betrouwbare keuze voor langdurige prestaties in veeleisende omstandigheden. De nominale impuls spanning van 1,5 kV en hoge isolatieweerstand verhogen de veiligheid en efficiëntie.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 109187 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | DIN EN 60811-2-1 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC TI3 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 072 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mainly plasticizer diffusion free; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 5-72/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut109187 |