M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Kabelset
€ 26,14
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5-228/5 M
Fabrikantnummer:
11374
EAN:
04020841224898
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Kabelset is een hoogwaardige verbindingsoplossing ontworpen voor industriële omgevingen. Deze vrouwelijke, rechte connector beschikt over een 5-polige A-gecodeerde configuratie, waarmee hij een veilige verbinding met diverse sensoren en actuatoren garandeert. De connector kan tot 50 V AC / 60 V DC aan en ondersteunt een stroom tot 4 A. De kabelset bevat een duurzame zwarte PUR-kabel met 5 draden, elk met een geleidergrootte van 0,50 mm², die flexibiliteit en veerkracht biedt met uitstekende olie- en chemische bestendigheid.
Deze kabelset is bijzonder nuttig voor toepassingen die een betrouwbare en waterdichte verbinding vereisen, aangezien hij IP65, IP67, IP68 en IP69K is beoordeeld, hetgeen superieure bescherming tegen stof, water en hogedrukreiniging garandeert. De robuuste constructie met een doorschijnend TPU-lichaam en vernikkelde koppelingmoer garandeert duurzaamheid en langdurige prestaties onder uitdagende operationele omstandigheden.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, kan de M12-kabelset worden toegepast in verschillende scenario's, variërend van fabrieksautomatisering tot sensor- en actuatorinterfacing. Met zijn hoge koppelingen en temperatuurbestendigheid van - 40 °C tot + 90 °C is het perfect voor veeleisende toepassingen, en biedt het consistente en stabiele connectiviteitsoplossingen in industriële omgevingen.
Deze kabelset is bijzonder nuttig voor toepassingen die een betrouwbare en waterdichte verbinding vereisen, aangezien hij IP65, IP67, IP68 en IP69K is beoordeeld, hetgeen superieure bescherming tegen stof, water en hogedrukreiniging garandeert. De robuuste constructie met een doorschijnend TPU-lichaam en vernikkelde koppelingmoer garandeert duurzaamheid en langdurige prestaties onder uitdagende operationele omstandigheden.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, kan de M12-kabelset worden toegepast in verschillende scenario's, variërend van fabrieksautomatisering tot sensor- en actuatorinterfacing. Met zijn hoge koppelingen en temperatuurbestendigheid van - 40 °C tot + 90 °C is het perfect voor veeleisende toepassingen, en biedt het consistente en stabiele connectiviteitsoplossingen in industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11374 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 228 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 5-228/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut11374 |