M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aansluitsnoer
€ 29,95
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 8-282/4 M
Fabrikantnummer:
3086
EAN:
04001088019225
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
Het M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aansluitsnoer is een robuuste en betrouwbare connector ontworpen voor industriële omgevingen. Het heeft een mannelijke, rechte, 8-pins configuratie met een A-gecodeerd ontwerp, waardoor het geschikt is voor uiteenlopende sensor- en actuator toepassingen. De oranje behuizing verhoogt de zichtbaarheid, terwijl de zwarte PUR-kabel met 7 draden duurzaamheid en flexibiliteit garandeert. Dit aansluitsnoer ondersteunt een nominale spanning van 30V AC/DC en een stroom van 2A, wat het ideaal maakt voor hoogwaardige taken. De kabel is vervaardigd van kwaliteitsmaterialen, waaronder een Cu-geleider en een PUR-mantel, en biedt uitstekende weerstand tegen omgevingsfactoren zoals microben en hydrolyse. Het is vrij van stoffen die lakverstoringen veroorzaken en bevat geen PVC of siliconen, waardoor het de veiligheid en milieucompliance waarborgt. Geschikt voor gebruik bij temperaturen van -40°C tot +90°C, behoudt dit aansluitsnoer een betrouwbare prestaties onder uiteenlopende omstandigheden. De IP65, IP67, IP68 en IP69K-beoordelingen getuigen van zijn bescherming tegen water en stof. Implementatie van dit aansluitsnoer is eenvoudig dankzij de koppelschroefbevestiging, die zorgt voor veilige en efficiënte verbindingen voor uw industriële behoeften.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 3086 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Aantal draden: | 7 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 282 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 8-pin, A-coded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 7-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RST 8-282/4 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.17 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut3086 |