M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aansluitsnoer
€ 30,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWTS 8-184/2 M
Fabrikantnummer:
934703026
EAN:
04001088003248
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aansluitsnoer is een 8-pins vrouwelijke connector, ergonomisch ontworpen met een gehoekte structuur voor eenvoudige toepassing in compacte ruimtes. Gevat in een opvallend oranje PVC-behuizing, biedt dit aansluitsnoer uitstekende zichtbaarheid en duurzaamheid. A-gecodeerd voor veilige verbindingen, zorgt het voor naadloze integratie met compatibele apparaten. Met een afgeschermd ontwerp vermindert het interferentie en zorgt het voor betrouwbare signaaloverdracht. Het aansluitsnoer werkt op 30 V AC/DC en ondersteunt een stroom tot 2 A, waardoor het ideaal is voor verschillende sensor/actuatorverbindingen. Bovendien is het ontworpen om bestand te zijn tegen zware omgevingen en biedt het een IP65, IP67 en IP68 classificatie voor bescherming tegen stof, water en onderdompeling. De robuuste constructie omvat materialen zoals CuZn-contacten en een CuZn/nikkel-geplateerde koppelnut, wat zorgt voor een lange levensduur. De PVC-kabel bevat 8 draden met een adergrootte van 0,25 mm², geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties. Geschikt voor gebruikstemperaturen van -40°C tot +105°C, voldoet dit aansluitsnoer aan IEC 61076-2-101 normen en is het RoHS-conform.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 934703026 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | C-Shield |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | Housing: GD-Zn, nickel-plated; Sleeve: CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 184 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PVC orange cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWTS 8-184/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1 , VDE 0482-265-2-1 , EN 50265-2-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934703026 |