M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aansluitsnoer
€ 168,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 8-299/32 M
Fabrikantnummer:
15577
EAN:
04001088078536
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aansluitsnoer is ontworpen voor efficiëntie en betrouwbaarheid in sensor- en actuatorconnectiviteit. Deze 8-pins A-gecodeerde vrouwelijke connector biedt robuuste afscherming, die bescherming biedt tegen omgevingsinterferentie. De heldere oranje behuizing zorgt voor hoge zichtbaarheid en hij werkt op 30 V AC/DC met een stroomsterkte van 2 A. Het aansluitsnoer is uitgerust met een flexibele PUR zwarte kabel met 8 draden, elk 0,25 mm² groot, die zorgen voor optimale signaaloverdracht en duurzaamheid. Met een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C biedt het uitstekende prestaties, zelfs onder extreme omstandigheden. De IP65, IP67 en IP69K classificaties zorgen voor superieure weerstand tegen water en stof, waardoor het geschikt is voor industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 15577 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 299 |
| Kabellengte: | 32 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.60 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKTS 8-299/32 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut15577 |