M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aansluitsnoer
€ 14,62
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-07/3 M
Fabrikantnummer:
41806
EAN:
04020841495434
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
Het M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aansluitsnoer is ontworpen voor betrouwbaarheid in industriële omgevingen. Met een 4-pins, A-gecodeerde, vrouwelijke connector ondersteunt dit aansluitsnoer een spanning van 230 V AC/DC en een stroom van 4 A, waardoor het geschikt is voor verschillende sensor- en actuatorverbindingen. Het transparante TPU-lichaam zorgt voor veilige en efficiënte connectiviteit, terwijl de oranje PVC-kabel, met vier 0,25 mm² draden, duurzaamheid en weerstand tegen omgevingsfactoren garandeert.
De voordelen van dit aansluitsnoer zijn onder andere de hoge contactweerstand en uitstekende isolatieweerstand, die zorgen voor langdurige prestaties, zelfs onder zware omstandigheden. Met IP65 en IP67 classificaties biedt het bescherming tegen stof en water, wat de duurzaamheid verder vergroot. De flexibele installatie temperatuurbereik en goede chemische en olie bestendigheid maken het veelzijdig voor meerdere toepassingen.
Dit M12 aansluitsnoer is perfect voor gebruik in automatiseringssystemen, machines en industriële omgevingen waar veilige en stabiele verbindingen essentieel zijn. Het robuuste ontwerp en de naleving van verschillende veiligheidsnormen maken het een betrouwbare keuze voor professionals.
De voordelen van dit aansluitsnoer zijn onder andere de hoge contactweerstand en uitstekende isolatieweerstand, die zorgen voor langdurige prestaties, zelfs onder zware omstandigheden. Met IP65 en IP67 classificaties biedt het bescherming tegen stof en water, wat de duurzaamheid verder vergroot. De flexibele installatie temperatuurbereik en goede chemische en olie bestendigheid maken het veelzijdig voor meerdere toepassingen.
Dit M12 aansluitsnoer is perfect voor gebruik in automatiseringssystemen, machines en industriële omgevingen waar veilige en stabiele verbindingen essentieel zijn. Het robuuste ontwerp en de naleving van verschillende veiligheidsnormen maken het een betrouwbare keuze voor professionals.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 41806 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-07/3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut41806 |