M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aangesloten Kabelset
€ 20,99
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 4-182/2 M
Fabrikantnummer:
12087
EAN:
04020841188510
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aangesloten Kabelset is een hoogwaardige connector met een rechte mannelijke connector met 4 pinnen en A-codering. De kabelset is afgeschermd om bescherming te bieden tegen elektromagnetische interferentie en is geschikt voor 50 V AC of 60 V DC met een stroomcapaciteit van 4 A. De fel oranje PVC-kabel zorgt voor zichtbaarheid en duurzaamheid, met een maat van 0,34 mm² en 4 draden. Deze kabelset is ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in industriële omgevingen en zorgt voor veilige en stabiele prestaties, zelfs onder veeleisende omstandigheden. De gebruikte materialen zijn onder meer CuSn voor het contactbasismateriaal, Cu/Au voor de contactbekleding en TPU voor het gegoten lichaam. Het product voldoet aan IP65- en IP67-beschermingsklassen, waardoor het veilig is voor gebruik in zware omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 12087 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 15 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 182 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 70 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances, Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, shielded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RSTS 4-182/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut12087 |