M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aangesloten Kabelset
€ 71,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWTS 4-182/25 M
Fabrikantnummer:
934703006
EAN:
04001088003170
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdig Aangesloten Kabelset is een hoogwaardige verbindingsoplossing voor veeleisende omgevingen. Met een hoekvormige, 4-pins vrouwelijke connector, is deze kabelset A-gecodeerd en afgeschermd voor duurzaamheid en betrouwbare elektrische prestaties. Geschikt voor spanningen tot 50 V AC / 60 V DC en geschikt voor 4 A, het voldoet aan de IEC 61076-2-101 ontwerpnormen. De oranje PVC-kabel bevat vier draden van 0,34 mm², en de volledige montage biedt een robuuste bescherming van IP65, IP67 en IP68. De beschermingsafscherming en CuSn en Cu/Au contactmaterialen worden verder ondersteund door een vernikkelde bevestiging voor maximale integriteit. Het brede operationele temperatuurbereik van -25 °C tot +70 °C waarborgt compatibiliteit in verschillende industriële omgevingen, terwijl RoHS-naleving zorgt voor naleving van milieuveiligheidsnormen. Perfect voor sensor- en actuatorverbindingen in geautomatiseerde systemen, is de duurzaamheid van deze kabelset ideaal voor langdurige installatie in industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934703006 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 15 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | Housing: GD-Zn, nickel-plated; Sleeve: CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 182 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 70 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances, Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, shielded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RKWTS 4-182/25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934703006 |